Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
07:14
Bodas de Sangre by Antonio Gades - Teatro Real
08:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
09:30
Ron Carter Quartet Foursight Quartet - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
10:30
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
11:30
Richard Galliano & Ron Carter duo - Bielska Zadymka Jazzowa Festival
12:30
InterMezzo
13:00
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
15:14
InterMezzo
17:00
Philippe Herreweghe conducts Bach's Mass in B minor at the Concertgebouw
18:46
Daniele Gatti and the Royal Concertgebouw Orchestra: Wagner, Liszt, Berlioz
20:24
InterMezzo
21:00
Ambronay Festival: Cappella Mediterranea, Leonardo García Alarcón
22:02
Ambronay Festival: Sollazzo Ensemble
23:04
Javier Perianes in Granada: Falla, Debussy, Albéniz
00:06
Kamasi Washington - Jazz sous les pommiers
01:48
InterMezzo
02:00
Rigoletto by Verdi at the Liceu, Barcelona
04:16
InterMezzo
06:00
Alexandre Bloch and the Orchestre national de Lille: Chausson, Ravel, Stravinsky
07:23
Orchestre National de Lille, Lionel Bringuier: Lindberg, Prokofiev, Tchaikovsky
09:00
InterMezzo
09:30
Falstaff by Verdi at the Teatro Real, Madrid
11:41
InterMezzo
13:00
Una Oda al Tiempo (an ode to time) by Maria Pagés
14:30
Bodas de Sangre by Antonio Gades - Teatro Real
15:15
Federico Segun Lorca by Eva Yerbabuena
16:49
InterMezzo
17:00
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
18:30
Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Mahler's Seventh Symphony
20:00
InterMezzo
21:00
I Capuleti e i Montecchi by Bellini at the Liceu, Barcelona
23:29
InterMezzo
00:19
Richard Galliano & the NOSPR - Bielska Zadymka Jazzowa
01:10
InterMezzo
02:00
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Honegger, MacMillan, Gershwin, Bernstein
03:50
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande: Ammann, Bartók, Beethoven
05:22
InterMezzo
06:00
Jonathan Nott and The Orchestre de la Suisse Romande with Sergey Khachatryan: Brahms, Stravinsky
07:33
Jonathan Nott and the Orchestre de la Suisse Romande with Nelson Freire: Schumann, Brahms
09:00
InterMezzo
09:30
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
11:00
Orchestre National de Lille, Alexandre Bloch: Mahler's Seventh Symphony
12:30
InterMezzo
13:00
Jazzmeia Horn - Malta Jazz Festival
14:13
Chucho Valdés - Malta Jazz Festival
15:13
Osmosis - Malta Jazz Festival
16:08
InterMezzo
17:00
Elektra by Strauss at the Metropolitan Opera
18:54
InterMezzo
21:00
Praetorius Christmas Mass in Versailles
22:23
Orchestre de Chambre de Lausanne and Klaus Mäkelä: Mozart, Schumann
00:00
Christian Scott Atunde Ajduah | A to Jazz festival
01:32
InterMezzo
02:00
Falstaff by Verdi at the Teatro Real, Madrid
04:13
InterMezzo