Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:55
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
08:05
InterMezzo
08:30
Donizetti's Don Pasquale at the Opéra national Montpellier Occitanie
10:32
Hannu Lintu and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Debussy, Mantovani, Schumann
11:58
InterMezzo
13:00
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Borodin, Ibert, Tchaikovsky
14:30
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
16:06
InterMezzo
17:32
Teodor Currentzis & musicAeterna: Sacred music at the Sainte-Chapelle
18:41
Tugan Sokhiev, Alison Balsom and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Haydn and Shostakovich
20:25
InterMezzo
20:30
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
21:35
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
22:55
Embrase-moi by Kaori Ito and Théo Touvet
23:30
Snarky Puppy at Salle Pleyel
01:07
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris
02:42
Éric Legnini Trio - Jazz a la Villette
03:37
Magic Malik - Banlieues Bleues
04:42
Snarky Puppy at Salle Pleyel
06:17
Ahmad Jamal in Paris
07:54
InterMezzo
08:30
Dracula by Pierre Henry, Ensemble Le Balcon
09:30
Continuo ou la vision d'un futur by Pierre Henry
10:25
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Berg, Beethoven
12:21
InterMezzo
13:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
14:22
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Fondation Louis Vuitton
15:44
Alfred Brendel plays Beethoven
16:48
InterMezzo
17:40
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz Festival
18:46
Eric Serra - Le Club Nubia
19:40
Airelle Besson Quartet, Radio One - Philharmonie de Paris
20:25
InterMezzo
20:30
Ottone in villa by Vivaldi - Teatro La Fenice
23:30
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
00:46
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
01:56
Sophie Alour, Exil(s) - Jazz sous les pommiers
03:01
Makaya McCraven - Festival International de Jazz de Montréal
04:26
Mc Coy Tyner trio 'Echoes with a Friend' - Philharmonie de Paris
05:31
Snarky Puppy at Salle Pleyel
07:06
InterMezzo
08:30
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos No.2 & 4
09:43
Kazushi Ono and the London Symphony Orchestra: Dvorak, Janacek
11:10
Bach in Italy: Concerto Köln in Malta
12:36
InterMezzo
13:02
Prokofiev by Valery Gergiev: Piano Concertos Nos 3, 4 & 5
16:07
InterMezzo
17:12
Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra with Daniel Barenboim: Beethoven, Prokofiev
18:50
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony No. 6 by Mahler
20:25
InterMezzo
20:30
Anne Paceo, Alegria - Jazz sous les pommiers
21:45
Anne Paceo, Rewind - Jazz sous les pommiers
23:05
Anne Paceo, Bright Shadows - Jazz sous les pommiers
00:15
Eric Legnini, Bojan Z, Pierre de Bethmann, Baptiste Trotignon - Tourcoing Jazz festival
01:25
Ballake Sissoko & Vincent Segal - Rhino Jazz Festival
02:30
Anne Paceo, Alegria - Jazz sous les pommiers
03:45
Airelle Besson Quartet, Radio One - Philharmonie de Paris
04:30
Anouar Brahem, Dave Holland, Jack Dejohnette - Philharmonie de Paris