Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
07:31
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
08:50
Special November.
09:48
The King's Road - Iceland.
10:06
The King's Road - Senegal.
10:25
The King's Road - Peru.
10:43
FRG 1972-1974.
11:15
Ronaldinho.
11:47
Special November.
15:02
World Series - Texas (Usa).
16:07
Spain 2008-2012.
16:38
Johan Cruyff.
18:23
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
19:06
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
19:55
Novice, pon.
20:03
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
22:26
World Series - Texas (Usa).
23:29
Special January.
23:40
Novice, pon.
23:47
Michel Platini.
00:17
Chasing History.
00:44
Special January.
01:24
Holland 1988.
01:51
Michael Laudrup.
02:17
The King's Road - Iceland.
02:33
The King's Road - Senegal.
02:48
The King's Road - Peru.
03:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
05:00
World Endurance Championships.
09:00
Nogomet: King S Road, pon.
09:15
Nogomet: King S Road, pon.
09:30
Nogomet: King S Road, pon.
09:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:30
Zimski športi
12:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:30
World Endurance Championships.
13:30
Nogomet
17:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
17:30
Zimski športi
19:30
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
20:00
Zimski športi: Lovimo zgodovino, pon.
20:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
21:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
21:30
OI: Dežele legend, pon.
22:00
OI: Anatomija, pon.
22:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
23:15
Nogomet
23:40
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
23:45
Nogomet
00:15
World Endurance Championships.
01:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
01:45
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
04:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:45
Zimski športi
09:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
09:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
16:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
16:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
17:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
18:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
20:00
World Endurance Championships.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:30
Plezanje: Han Gang Championship, prvič
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
23:30
Nogomet
00:00
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
00:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
01:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.