Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Lang Lang in Versailles: Chopin and Tchaikovsky
10:00
La Senna Festeggiante by Vivaldi
11:30
InterMezzo
12:30
Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
13:30
Nigel Kennedy & Richard Galliano at Festival St Prex
14:25
Bill Frisell 'Guitar in the Space Age' - D'Jazz Nevers Festival
15:30
InterMezzo
16:30
William Christie conducts Hippolyte et Aricie by Rameau at Glyndebourne
19:30
InterMezzo
20:30
Mariss Jansons conducts Berio, Mahler, Copland and Bartok at the Concertgebouw
22:00
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Ravel, Dutilleux, Delage
23:35
Ed Motta at the New Morning
00:35
Jun Miyake - The here and after
01:35
Oslo Jazz Festival Orchestra
03:30
Omer Avital - Nice Jazz Festival
04:45
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:25
A Crystal Palace by George Balanchine, Opéra National de Paris
09:10
Violette and Mister B. (for Balanchine)
10:35
Young People's Concerts: Two Ballet Birds
11:30
Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
12:05
InterMezzo
12:30
Die Entführung aus dem Serail by Mozart at the Glyndebourne Festival
15:30
InterMezzo
16:30
Nicholas Angelich at La Grange de Meslay: Chopin, Schumann, Liszt
18:05
The Prazak Quartet and Raphaël Sévere at La Grange de Meslay: Haydn, Janacek, Brahms
19:45
InterMezzo
20:30
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
22:10
Pierre Hantai plays François Couperin at Fontfroide festival
23:05
InterMezzo
23:30
Lisa Simone - Jazz in Marciac
00:30
Airelle Besson quartet, Nelson Veras & Vincent Segal at Jazz sous les pommiers
01:30
NIK BÄRTSCH'S RONIN AT THE OSLO JAZZ FESTIVAL
02:30
Avishai Cohen 'New York Division' - Jazz a Vienne
03:55
Esbjörn Svensson Trio at JazzTM, Timisoara
05:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Poliuto by Gaetano Donizetti at the Glyndebourne Festival
10:25
Leonard Bernstein conducts The Unanswered Question by Ives
10:45
Young Peoples Concerts: What is a Melody?
11:40
InterMezzo
12:30
The Artemis Quartet at the Wiener Konzerthaus : Dvorák, Shostakovich, Tchaikovsky
14:10
Patricia Kopatchinskaja and Sol Gabetta - Gstaad Menuhin Festival
15:30
InterMezzo
16:30
Daniele Gatti conducts Falstaff by Verdi at the Opernhaus Zürich
18:35
Young People's Concerts: The Sound of an Orchestra
19:30
Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
20:15
InterMezzo
20:30
Peer Gynt by Heinz Spoerli, Zurich Opera Ballet
22:25
InterMezzo
23:30
Salif Keita and Les Ambassadeurs - Jazz in Marciac
00:30
Lucky Thompson at the Blue Note in 1960 - Jazz Archive
01:10
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
02:10
Morten Qvenild: Personal Piano - Oslo Jazz Festival
03:25
Nels Cline and Julian Lage - Montreal Jazz Festival
04:25
Maceo Parker - Jazz a Vienne