Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
10:30
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
11:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
11:55
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
14:00
TV Shopping
14:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
16:30
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
17:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
18:55
Bundesliga... Komentator: Mitja Hozjan.
20:40
Francoska liga... Komentator: Lojze Grčman.
22:30
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
00:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
02:30
Ligue 1... Komentator: Luka Potočnik.
04:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
09:15
V družbi prvakov.
09:30
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
10:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
12:30
TV Shopping
13:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
14:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
15:55
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Nejc Mravlja.
17:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:45
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
20:10
V družbi prvakov.
20:25
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
22:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
00:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
02:30
Češka liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
04:30
Serie A magazin... Komentator: Marko Premrl.
05:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
06:55
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
07:10
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
07:35
TV Shopping
07:55
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
09:00
Ligue 1... Komentator: Žiga Ikič.
09:55
V družbi prvakov.
10:10
Francosko državno prvenstvo, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
11:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
12:00
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
12:25
Španska liga... Komentator: Luka Potočnik.
14:30
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
14:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Gregor Gajšek.
16:45
Worldies... Komentator: Luka Potočnik.
17:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
17:55
Prijateljska tekma, ženske... Komentator: Primož Podsedenšek.
19:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Luka Potočnik.
20:15
V družbi prvakov.
20:25
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
22:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
00:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
02:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
04:30
Serie A... Komentator: Primož Podsedenšek.