Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Turška liga... Komentator: Gregor Žvab.
09:15
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
11:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
15:15
Južnoameriška liga prvakov... Komentator: Nejc Mravlja.
17:55
SEHA Liga... Komentator: Mitja Hozjan.
19:30
TV Shopping
20:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
22:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
23:45
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
01:45
Avstralska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:30
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:30
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
07:15
Champions Cup... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
13:00
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
13:30
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
15:30
TV Shopping
16:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
17:55
CHL Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:25
Eurocup... Komentator: Mitja Hozjan.
22:30
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Ljubljana Beach Volley Winter Edition.
01:05
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
03:00
Češka liga... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Champions Cup... Komentator: Luka Potočnik.
06:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
07:15
CHL Liga prvakov... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Eurocup... Komentator: Mitja Hozjan.
12:45
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
14:30
TV Shopping
15:00
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
16:00
Hrvaška liga... Komentator: Gregor Gajšek.
17:55
Eurocup... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:00
FIBA Basketball... Komentator: Luka Cotič.
20:25
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
22:30
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
00:30
Španska liga... Komentator: Luka Cotič.
00:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Avstralska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Avstralska liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Belgijska liga... Komentator: Nejc Mravlja.