Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Poletne spominčice
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
34. pohod na Triglav
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Poletne spominčice
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: O smrčanju, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Poletne spominčice
22:00
40. let VDC Radovljica, reprotaža
22:15
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
23:40
Poletne spominčice
00:00
Dobrodelni koncert Carmen Manet, posnetek
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Prijazni dinozaver, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Poletne spominčice
10:00
Festival Sobivanja 2019
10:20
6. Teden ljubiteljske kulture
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Evropska vas v Radovljici
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Predstavitev sezone PGK, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Poletne spominčice
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
21:00
Sledi korakov: Izgnanka Elizabeta Škorjanc - Betka
21:40
Gorenjska poročila, 5868. informativna oddaja
22:00
17. Družabne igre VDC Gorajte 2019
22:30
34. pohod na Triglav
23:40
Poletne spominčice
00:00
Najlepše melodije Dalmacije
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Festival Sobivanja 2019
09:40
Poletne spominčice
10:00
Zaključni dogodek Misija zeleni koraki 2019
11:00
Portret ekologinje
11:20
Dan slovenske Policije, reportaža
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Aleksander Čeferin, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Sprejemi naših kolesarskih šampionov, reportaža
18:40
Poletne spominčice
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Po sledeh napredka
20:20
34. pohod na Triglav, reportaža
21:00
Oddaja o regionalni košarki na vozičkih
21:25
40. let VDC Radovljica, reprotaža
21:40
Poletne spominčice
22:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
22:30
Novosti na knjižnem trgu
22:45
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
23:40
Poletne spominčice
00:00
Dobrodelna tekma FC Podbrezje - Risi
01:00
Videostrani