F1H20 zopet prinaša izjemno atraktivne obračune, že v kvalifikacijah bo jasno, kdo sodi na sam vrh.
Evropska liga - 1. krog: PAOK - Chelsea
15:30
Premier liga: Magazin
16:00
Italija in Bolgarija od 9. do 30. septembra gostita svetovno prvenstvo v odbojki. Prvič bo na mundialu nastopila tudi slovenska reprezentanca, naslov branijo Poljaki.
22:00
Nekoč Primeira Liga, danes Liga NOS je najelitnejše nogometno tekmovanje na Portugalskem. V njej vsako leto sodeluje 18 klubov, vendar le pet je takšnih, ki so jo od leta 1934 (datum ustanovitve) tudi osvojili. Kar 82 od skupnih 84 naslovov je osvojila t.
12:00
Tudi v 2. španski ligi so boji vroči, krog favoritov za napredovanje med špansko nogometno elito pa je iz kroga v krog manjši.
05:00
Teniška karavana ostaja v Aziji, natančneje v Wuhanu, kjer je pred nami izjemno dobro zastopan turnir, saj so svoj prihod napovedale praktično vse najboljše igralke sveta. Pred letom dni je bila najboljša Caroline Garcia. Katera bo najboljša letos?