Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:30
Plivanje - International Swimming League: Budapest - FINALA (SUBOTA)
08:10
Plivanje - International Swimming League: Budapest - FINALA (NEDELJA)
10:00
NFL: Baltimore - Tennessee
12:45
KHL: Metallurg MG - Bars
14:30
KHL Ice Week
14:45
Italijanska odbojka (M): Latina - Modena
16:30
ATP Uncovered
17:00
Coppa Italia: Sampdoria - Genoa, v živo
19:00
Trans World Sport
20:00
Euroleague: Olympiacos - Baskonia, v živo
22:00
NFL Gameday
22:30
Fast Zone
22:55
KHL: Traktor - Avtomobilist
00:40
Ekstremni svet sporta
01:10
Košarka (M) - Kvalifikacije za Afrobasket: Kenya - Angola
02:40
Euroleague: Alba - Khimki
04:10
Pregled Jedrenje: Vendee Globe
04:40
Košarka (M) - Kvalifikacije za Afrobasket: Mali - Rwanda
06:10
Turska odbojka (M): Halkbank - Ziraat Bank
08:20
Košarka (M) - Kvalifikacije za Afrobasket: Nigeria - South Sudan
09:50
Euroleague: Zalgiris - Zenit
11:20
KHL: Avangard - Bars
13:15
ATP Masters Cup London (singl) - FINALE: Thiem - Medvedev
16:00
SK Mix
16:10
Košarka (M) - Kvalifikacije za Americup: Brazil - Panama, v živo
18:00
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Great Britain - France, v živo
20:00
Euroleague: Panathinaikos - Bayern, v živo
22:00
Mobil 1 the Grid
22:25
Vaterpolo PS: Radnički - Partizan
23:30
Trans World Sport
00:25
F1 - GP Confidential
00:55
Slovenačka odbojka (M): Pomgrad - Calcit Kamnik
02:30
NFL Thanksgiving: Detroit - Houston
04:50
Košarka (M) - Kvalifikacije za EP: Czech R. - Belgium
06:20
Euroleague: Maccabi - Armani
07:50
KHL: Metallurg MG - Bars
10:00
Pregled Jedrenje: Vendee Globe
10:25
Euroleague: CSKA - Real Madrid
12:00
Beloruska liga: Dinamo Minsk - BATE Borisov, v živo
14:00
Španska liga: Elche - Cadiz, v živo
16:00
SK Moments
16:15
Španska liga: Valencia - Atletico Madrid, v živo
18:15
Zlatni momenti YU sporta
18:30
Ukrajinska liga: Dnipro - Shakhtar, v živo
20:30
Segunda division: Mirandes - Castellon, v živo
22:30
Italijanska odbojka (M): Lube - Verona
00:15
Euroleague: Asvel - Barcelona
01:45
Pregled Euroleague
02:20
NFL Thanksgiving: Dallas - Washington
04:40
Košarka (M) - Kvalifikacije za Asia Cup: Iran - Saudi Arabia