Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
07:35
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
09:30
Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Théâtre de Geneve Ballet
11:20
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
12:45
InterMezzo
13:00
Antonio Pappano and the London Symphony Orchestra: Sibelius, Bernstein, Nielsen
14:30
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
16:00
InterMezzo
17:00
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
19:30
InterMezzo
21:00
John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
22:35
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
00:10
D. Perez, J. Patitucci, B. Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
01:05
InterMezzo
02:00
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
03:15
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
04:20
Tenebrae at the Chapelle Royale
05:50
InterMezzo
06:00
Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
08:25
InterMezzo
09:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
11:05
Vasily Petrenko, Truls Mork and the Oslo Philharmonic: Grieg, Shostakovitch, Rachmaninov
13:00
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
15:30
Tenebrae and Nigel Short: Allegri, Talbot
17:00
Europakonzert 2019: Daniel Harding, Bryn Terfel and the Berliner Philharmoniker
18:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
20:25
InterMezzo
21:00
Nik Bärtsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
22:00
Oslo Jazz Festival Orchestra
23:00
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
00:00
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
01:00
InterMezzo
02:00
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
03:55
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
05:40
InterMezzo
06:00
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
07:15
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
08:20
InterMezzo
09:30
Jowee Omicil - Let's Bash - Europa Jazz Festival
10:30
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
11:30
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
12:30
InterMezzo
13:00
Norma by Bellini at the Royal Opera House
15:35
InterMezzo
17:00
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
18:20
Vasily Petrenko, Truls Mork and the Oslo Philharmonic: Grieg, Shostakovitch, Rachmaninov
20:10
InterMezzo
21:00
Antonio Pappano and the London Symphony Orchestra: Sibelius, Bernstein, Nielsen
22:30
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
00:00
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
01:00
InterMezzo
02:00
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
04:30
InterMezzo
05:45
Europakonzert 2019: Daniel Harding, Bryn Terfel and the Berliner Philharmoniker