Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Dežniki, otroška oddaja
09:30
Do tiste stezice, ekološka pravljica
09:40
Gorenjska poročila, 5832. informativna oddaja
10:00
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
10:30
Evropske volitve: dr. Alenka Forte
11:00
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
11:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Program Svit, kako sodelovati? 5. del izobraževalne serije
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Podbreška potica v Vatikanu, reportaža
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
19:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
19:20
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
20:00
Dora: Uroš Urbas, pogovorna oddaja
21:00
Sledi korakov: dr. Jože Dežman, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
22:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
22:30
Young EU voices, oddaja
23:00
45. Prvomajsko srečanje na Joštu, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
00:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
01:35
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
13. Noč z Andersenom, reportaža
09:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
10:00
8. Festival čokolade v Radovljici, reportaža
11:00
Zabava za Borisa - Thomas Bernhard, oddaja
11:20
Razmere v ZD Kranj se umirjajo
12:00
Videostrani
14:00
Dora: Uroš Urbas, pogovorna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Dnevi radiodifuzije, posnetek
18:40
Gorenjska poročila, 5834. informativna oddaja
19:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
20:00
Tokrat grem volit, oddaja
20:30
8. Zasavski humanitarni tek, reportaža
21:00
Sledi korakov: dr. Jože Dežman, pogovorna oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5834. informativna oddaja
22:00
45. Prvomajso srečanje na joštu, reportaža
22:30
Evropske volitve: dr. Alenka Forte
23:00
TVU Teden vzeživljenjskega učenja 2019, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5834. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, HK SŽ Olimpija – HK Pusteral Wolfe, posnetek tekme
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Pravljične minute za najmlajše
09:40
Gorenjska poročila, 5834. informativna oddaja
10:00
8. Festival čokolade v Radovljici, reportaža
10:20
Evropske volitve: dr. Alenka Forte
12:45
Videostrani
14:00
Ujemi sanje, zabavno glasbena oddaja
16:15
Kuhinjica, kuharska oddaja
16:45
Starodobnik TV, oddaja
17:40
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:25
Podbreška potica v Vatikanu, reportaža
20:00
Gostilna Pr' Francet, zabavno glasbena oddaja
21:00
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
22:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
23:00
Tokrat grem volit, oddaja
23:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
00:00
TVU Teden vzeživljenjskega učenja 2019, reportaža