Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Pikin studio 3
09:40
2688. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
2689. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Župan z vami, Peter Misja, župan Občine Podčetrtek
11:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:25
Jutranji pogovori 1
13:55
Župan z vami, Tilen Klugler, župan MO Slovenj Gradec
14:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
15:20
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Pikin studio 4
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Cvetka Bevc - Cigaretni dim (42)
19:35
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, ans. Zeme, Lenarti
21:15
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Cvetka Bevc - Cigaretni dim (42)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:30
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Pikin studio 5
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Primož Čučnik Sedem kilometrov pesmi (45)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Ob prazniku MO Velenje
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, ans. Zeme, Lenarti
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Primož Čučnik Sedem kilometrov pesmi (45)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Ob prazniku MO Velenje
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Pikin studio 6
18:40
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev - Umaknjen vase (46)
18:45
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2690. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora, Langtang, 1. del
21:00
Kasaške dirke, reportaža
21:45
Spoznajmo jih … Beremo skupaj, Miriam Drev - Umaknjen vase (46)
21:50
Videospot dneva
21:55
Iz oddaje Dobro jutro
22:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:10
Nočni program