Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
09:05
InterMezzo
09:30
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
11:30
Nicholas Angelich at the Philharmonie de Paris: Beethoven, Brahms, Prokofiev
13:00
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
14:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
15:50
InterMezzo
17:00
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
18:15
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
19:45
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
20:30
InterMezzo
21:00
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
22:40
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
00:25
China Moses - Alfa Jazz Fest
01:30
InterMezzo
02:00
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
03:15
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
04:40
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
05:25
InterMezzo
06:00
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
07:30
Evgeny Kissin at the Verbier Festival: Chopin, Schumann, Debussy, Scriabin
08:50
InterMezzo
09:15
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
11:00
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
12:50
InterMezzo
13:00
Mendelssohn's Symphonies nos.1, 4 & 5 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
14:40
Mendelssohn's Symphonies nos.2 & 3 by Yannick Nézet-Séguin and the Chamber Orchestra of Europe
16:40
InterMezzo
17:00
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real de Madrid
19:20
InterMezzo
21:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 1 & 3
22:25
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
00:00
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:25
InterMezzo
02:00
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet
03:45
Romeo and Juliet by Petr Zuska, National Ballet of Prague
05:35
InterMezzo
06:00
Hamlet by Ambroise Thomas at the Opéra-Comique
08:50
InterMezzo
09:30
Beatrice Rana - Paris Mezzo Festival
11:05
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
12:15
InterMezzo
13:00
Alcione by Marin Marais at the Opéra-Comique
16:05
InterMezzo
17:00
The Orchestre National de Lille plays Berlioz, Parra, Khachaturian and Stravinsky
19:00
Varvara Nepomnyashchaya and the Orchestre National de Lille: Rachmaninov Piano concertos Nos. 2 & 4
20:10
InterMezzo
21:00
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival international de jazz de Montréal
22:10
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
23:40
Delvon Lamarr Organ Trio - Festival international de jazz de Montréal
00:25
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
01:25
InterMezzo
02:00
Michel Dalberto plays Fauré
03:20
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
04:25
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
05:45
InterMezzo
05:55
The Little Mermaid by Jan Kodet, Czech National Ballet