Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2773. VTV magazin
10:45
IZ ARHIVA: Miš Maš, Kdaj so nastala jezera
11:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
12:25
Iz oddaje Dobro jutro
13:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
Lepote sveta: Islandija, 1. del
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Klarisa Jovanovič, XII (52)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
IZ NAŠEGA ARHIVA: Na obisku … pri Hermi Groznik
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
NAJ VIŽA, oddaja z narodno-zabavno glasbo
22:20
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Klarisa Jovanovič, XII (52)
22:25
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
IZ NAŠEGA ARHIVA: Na obisku … pri Hermi Groznik
11:15
Videospot dneva
11:20
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:45
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Kaj nam pove kri
13:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Vse si delimo, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Petra Kolmanič, Luske (53)
18:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2774. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Lepenatka
20:50
Koncert Big banda Orkestra slovenske vojske, gost: Vlatko Stefanovski
22:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Petra Kolmanič, Luske (53)
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Koncert Big banda Orkestra slovenske vojske, gost: Vlatko Stefanovski
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2774. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Videospot dneva
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:35
IZ ARHIVA VTV: Miš Maš, Kdaj potrebujem očala ali kontaktne leče
12:15
Iz oddaje Dobro jutro
13:05
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
O kravi, ki je lajala v luno, gledališka predstava Vrtca Velenje 30
18:25
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Marko Kravos, Kruh in mleko (54)
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videospot dneva
19:00
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Regionalne novice
20:05
Butalci, Poletno gledališče Studenec
22:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Marko Kravos, Kruh in mleko (54)
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program