Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIĹ  MAĹ , oddaja za otroke
09:40
2857. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiÄŤek
10:20
2858. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Jutranji pogovori 1
12:50
Kuhinjica, izobraĹľevalna oddaja
13:40
Graška Gora poje in igra, 2003, 2. del
14:55
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
ROBO TV 23
18:15
Zlato srečo nosimo, Dvanajst mesecev, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:30
Spoznajmo jih … kvartet flavt Con Brio, GŠ Velenje
18:35
Minute za klasiÄŤno glasbo: Magdalena Navodnik, klavir, 1997
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
ob začetku dobrodelne dražbe športnih rekvizitov
21:00
Za smeh v otroških očeh, Nazarje 2009, posnetek dobrodelne prireditve, 2. del
22:20
Spoznajmo jih … Tea Čerenak, Rok Žerdoner, kitarski duo, GŠ Velenje
22:25
Jutranji pogovori 2
23:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:25
NoÄŤni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
2858. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 48
11:10
Videospot dneva
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Iz oddaje Dobro jutro
13:35
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
18:05
LEPOTE SVETA: Skandinavija, 1. del
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Gospod stotnik
18:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Župan z vami: Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje
21:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
21:05
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Gospod stotnik
21:15
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 49
21:40
Velenje, mesto rocka: Chateau, Tomaž Domicelj
22:30
Videospot dneva
22:35
Iz oddaje Dobro jutro
23:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
09:05
DOBRO JUTRO, informativno-razvedrilna oddaja
10:15
Župan z vami: Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:20
Iz oddaje Dobro jutro
13:10
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 49
13:45
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Regionalne novice, dnevno informativni program
16:05
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
IZBRANO IZ ARHIVA: Informativni program 50
18:35
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Daj da poljubim tvoj beli vrat
18:45
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
19:10
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2859. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Dotiki gora: Špičasti vrh
20:50
Show vokalne skupine Flying Pickets, Žalec 2006
22:30
Spoznajmo jih … Beremo skupaj: Ivan Cankar, Daj da poljubim tvoj beli vrat
22:35
Videospot dneva
22:40
Iz oddaje Dobro jutro
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Nočni program