Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:20
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
07:45
InterMezzo
08:30
An Evening with the NDT 1
09:30
An Evening with the NDT 2
10:40
Angelin Preljocaj, New York pieces - Montpellier Danse
11:50
InterMezzo
12:30
Gretry's Richard Coeur de Lion at the Opéra Royal de Versailles
14:00
Denis Matsuev at Zaryadye Park
15:34
InterMezzo
16:30
Joshua Weilerstein and the Orchestre de Chambre de Lausanne: Beethoven at the Gstaad Sommets Musicaux
17:53
InterMezzo
18:22
La Boheme by Puccini at the Metropolitan Opera
20:25
InterMezzo
20:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
22:25
Raphaël Pichon and Pygmalion: Bach's Motets
00:08
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
01:00
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
02:05
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
03:25
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
04:30
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a Vienne
05:30
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
06:40
InterMezzo
08:30
Orlando Furioso by Vivaldi in Venice
11:08
Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
12:10
InterMezzo
12:30
Mahler Chamber Orchestra & Jakub Hrůša: Mendelssohn, Mozart, Schumann
14:00
Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
15:10
InterMezzo
16:14
Valery Gergiev and the Marinsky Orchestra: Symphonies No.6 & 7 by Prokofiev
18:23
The Tatarstan State Symphony Orchestra and Alexander Sladkovsky: Strauss, Mahler
20:25
InterMezzo
20:30
Biophony and Sand by Alonzo KIng, Lines Ballet
22:00
Constellation by Alonzo King, Lines Ballet
23:30
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
00:30
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
01:40
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
03:10
Arthur Possing Quartet - Like a jazz machine
04:10
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
05:15
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
06:30
InterMezzo
08:30
Budapest Festival Orchestra & Iván Fischer: Beethoven
10:12
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
11:52
InterMezzo
12:30
The Orchestre de Chambre de Lausanne and Christoph Eschenbach: Haydn, Schumann
14:25
Trio Tomter, Kam & Ihle Hadland, Bergen Festival
15:30
InterMezzo
16:55
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a Vienne
17:56
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
19:23
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
20:25
InterMezzo
20:30
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
22:40
InterMezzo
23:30
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
00:45
Ron Carter, Golden Striker Trio - Jazz a Vienne
01:45
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
02:51
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
03:51
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
04:51
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal