Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

OBN
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 85 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 421 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bakina kuhinja, kulinarski show
10:50
10.50 Top shop
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show, r.
12:05
12.05 Herbarium, kulinarski show
12:20
12.20 Praktična žena, zabavni program
13:15
13.15 Ljubav je na selu, zabavni program
14:30
14.30 Zakletva, turska serija, 421 epizoda, r.
15:20
15.20 Šampion, turska serija, 85 epizoda, r.
16:00
16.00 Urota, turska serija, 57 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 41 epizoda
18:00
18.00 Stol za 4, kulinarski show
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 422 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 86 epizoda
21:35
21.35 Amanet, turska serija, 41 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 57 epizoda, r.
23:10
23.10 Ljubav je na selu, zabavni program
00:15
00.15 Astrovizija
02:15
02.15 OBN Info, r.
02:35
02.35 Stol za 4, kulinarski show, r.
03:10
03.10 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 86 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 422 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bakina kuhinja, kulinarski show
10:50
10.50 Top shop
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show, r.
12:05
12.05 Herbarium, kulinarski show
12:20
12.20 Praktična žena, zabavni program
13:15
13.15 Ljubav je na selu, zabavni program
14:30
14.30 Zakletva, turska serija, 422 epizoda, r.
15:20
15.20 Šampion, turska serija, 86 epizoda, r.
16:00
16.00 Urota, turska serija, 58 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 42 epizoda
18:00
18.00 Stol za 4, kulinarski show
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 423 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 87 epizoda
21:35
21.35 Amanet, turska serija, 42 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 58 epizoda, r.
23:10
23.10 Ljubav je na selu, zabavni program
00:15
00.15 Astrovizija
02:15
02.15 OBN Info, r.
02:35
02.35 Stol za 4, kulinarski show, r.
03:10
03.10 Brutalna kemija, dokumentarni program, r.
07:20
07.20 Bunny Maloney, crtani film
07:40
07.40 Gladijatori, crtani film
08:00
08.00 Top shop
08:15
08.15 Šampion, turska serija, 87 epizoda, r.
09:10
09.10 Zakletva, turska serija, 423 epizoda, r.
10:00
10.00 Top shop
10:15
10.15 Bijela je boja ljubavi, indijska serija, 129 epizoda
10:45
10.45 Top shop
11:00
11.00 Kuhajte sa Almom, kulinarski kutak
11:05
11.05 Stol za 4, kulinarski show, r.
11:55
11.55 Praktična žena, zabavni program, r.
12:50
12.50 Urota, turska serija, 58 epizoda
13:40
13.40 Herbarium, kulinarski show
14:00
14.00 Stol za 4, kulinarski show, r.
14:55
14.55 Ljubav je na selu, zabavni program
16:00
16.00 Urota, turska serija, 59 epizoda
17:00
17.00 Amanet, turska serija, 43 epizoda
18:00
18.00 Stol za 4, kulinarski show
18:50
18.50 OBN Info
19:10
19.10 Paramparčad, turska serija
20:00
20.00 Zakletva, turska serija, 424 epizoda
20:50
20.50 Šampion, turska serija, 881 epizoda
21:35
21.35 Amanet, turska serija, 43 epizoda, r.
22:15
22.15 Urota, turska serija, 59 epizoda, r.
23:15
23.15 Ljubav umire posljednja, indijska serija 138 i 139 epizoda