Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 1
05:59
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
07:00
Liege-Bastogne-Liege - 258,5 km.
08:33
Halle-Ingooigem.
09:22
The King's Road - Peru.
09:48
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
11:01
[1] S. Halep (Rou) v S. Stephens (Usa) [10].
12:01
Halle-Ingooigem.
13:01
Chasing History.
15:43
The King's Road - Peru.
16:02
Tour of Flanders - 266,5 km.
17:02
Amstel Gold Race - 263 km.
17:59
La Fleche Wallonne - 198,5 km.
19:01
Liege-Bastogne-Liege - 258,5 km.
19:55
EUROSPORT 2 Novice, prvič
20:02
Top 10 Gymnast.
20:59
Rugby in New Zealand.
21:28
EUROSPORT 2 Novice, pon.
21:35
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
22:33
[1] S. Halep (Rou) v S. Stephens (Usa) [10].
23:23
EUROSPORT 2 Novice, prvič
00:29
World Champs - Brno (Cze).
02:45
FRG 1972-1974.
03:12
France 1998-2000.
03:39
Spain 2008-2012.
06:00
World Champs - Brno (Cze).
08:33
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
10:30
The King's Road - Iceland.
10:48
The King's Road - Senegal.
11:07
The King's Road - Peru.
11:26
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
13:15
The King's Road - Iceland.
14:32
Halle-Ingooigem.
15:33
Chasing History.
16:05
Spain 2008-2012.
16:36
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
17:59
Giro - Best Of.
19:00
European Champs - Novi Sad (Srb).
20:01
Novice, prvič
20:08
All Access.
21:04
World Champs - Brno (Cze).
23:24
Novice, prvič
23:31
Prvaki s druge plati, pon.
00:01
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
01:25
[1] S. Halep (Rou) v S. Stephens (Usa) [10].
07:00
Women's Final.
09:00
Supersport: SP Brno, CZ, pon.
11:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
12:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
12:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
13:00
Razno: Prvaki s druge plati, pon.
16:30
Women's Final.
19:00
Spidvej: EP , PL, v živo
22:10
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
23:55
Novice: Eurosport 2 Novice, prvič
01:30
Day 17: Orlando City SC (USA) - Montreal Impact (Canada).
03:00
Day 17: Orlando City SC (USA) - Montreal Impact (Canada).
03:30
Day 17: Philadelphia Union (USA) - Vancouver Whitecaps (Canada).
05:00
Nogomet: FIFA Nogomet, pon.