Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:32
InterMezzo
08:30
Royal Concertgebouw Orchestra and Thomas Hengelbrock: Schubert, Mozart
10:04
Ivry Gitlis & Friends at the Philharmonie de Paris
11:25
InterMezzo
12:30
Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Stravinsky and Dorman
13:45
Seong-Jin Cho at the Verbier Festival: Debussy, Schumann, Chopin
15:30
InterMezzo
16:37
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
18:44
Raphaël Pichon and Pygmalion: Bach's Motets
20:25
InterMezzo
20:30
Con Brio - Jazz a Vienne
21:55
Michael Janisch Band - EFG London Jazz Festival
22:45
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
23:50
Mark Guiliana Beat Music with Bigyuki - Festival International de Jazz de Montréal
01:09
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
02:24
Rhoda Scott's Lady Quartet + Special Guest Bernard Purdie - Jazz a Vienne
03:29
Ambrose Akinmusire Quartet - Jazz a Vienne
04:29
Marianne Trudel - Upstairs, Montreal
05:34
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
06:42
InterMezzo
08:30
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
10:10
Gilad Hekselman trio with Mark Turner - Festival International de Jazz de Montréal
11:45
InterMezzo
12:30
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
15:34
InterMezzo
16:01
Denis Matsuev at Zaryadye Park
17:56
Boxe Boxe by Mourad Merzouki, Käfig company
19:16
Yo Gee Ti De Mourad Merzouki - Biennale de la Danse de Lyon
20:25
InterMezzo
20:30
Yo-Yo Ma, Mariss Jansons and the Bavarian Radio Symphony Orchestra: Strauss and Dvořák
22:25
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
23:22
InterMezzo
23:30
Ron Carter, Golden Striker Trio - Jazz a Vienne
00:35
Sébastien Giniaux & Dens Chang - Upstairs, Montreal
01:40
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
02:40
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
04:00
Antonin Tri-Hoang - Ornette | Apparitions - Banlieues Bleues
05:00
Béla Fleck & the Flecktones - Festival International de Jazz de Montréal
06:45
InterMezzo
08:30
Gretry's Richard Coeur de Lion at the Opéra Royal de Versailles
09:58
Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
10:59
InterMezzo
12:35
Angelin Preljocaj, New York pieces - Montpellier Danse
13:50
An Evening with the NDT 1
14:50
An Evening with the NDT 2
15:57
InterMezzo
16:18
Hannu Lintu conducts Sibelius' Symphony no. 1
17:36
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Berlioz, Saint-Saëns, Shostakovich, Debussy
19:32
Tugan Sokhiev and the Orchestre National du Capitole de Toulouse: Rimsky-Korsakov
20:25
InterMezzo
20:30
Aida by Verdi at the Salzburg Festival
23:14
InterMezzo
23:30
ONJ | Dancing in your Head(s) | La Galaxie Ornette - Banlieues Bleues
00:30
Rifflet, Irabagon, Boisseau, Black Rebellion(s) - Banlieues Bleues
01:25
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
02:30
Donny McCaslin - Festival International de Jazz de Montréal
03:40
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
04:40
Mark Guiliana Jazz Quartet - Festival International de Jazz de Montréal
05:55
InterMezzo