Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
06:10
Košarka EP (Ž) - za 3.mesto: Serbia - Great Britain
07:30
Košarka EP (Ž) - FINALE: Spain - France
09:20
Pallacanestro - FINALE 2018 (G6): Trento - Armani
11:15
Euroleague 2010/11: CSKA - Olimpija
12:55
Euroleague 2010/11: Olimpija - Valencia
14:50
Euroleague 2010/11: Siena - Barcelona
16:15
Ekstremni svet sporta
16:45
Racing Files: Lionheart Jody Sheckter
17:15
Euroleague: CSKA - Crvena zvezda
18:50
Eurocup: Venezia - Brescia
20:25
Košarka SP (M) 2019: Poland - Czech R
21:50
Košarka SP (M) 2019: Serbia - USA
23:30
Euroleague 2010/11: Partizan - Caja Laboral
01:25
Euroleague 2010/11: Chollet - Siena
03:00
Euroleague 2010/11: Real Madrid - Olympiacos
04:40
Turska košarka - FINALE 2019 (G1): Efes - Fenerbahce
06:10
Turska košarka - FINALE 2019 (G2): Efes - Fenerbahce
07:55
Turska košarka - FINALE 2019 (G3): Fenerbahce - Efes
09:20
Turska košarka - FINALE 2019 (G4): Fenerbahce - Efes
10:55
Euroleague 2010/11: Partizan - Zalgiris
12:40
Euroleague 2010/11: Panathinaikos - Valencia
14:35
Euroleague 2010/11: CSKA - Panathinaikos
16:00
Car Fashion
16:25
Racing Files: Nordschleife
16:55
Euroleague: Baskonia - Real Madrid
18:25
Eurocup Top 16: Andorra - Tofas
20:00
Košarka SP (M) 2019 - 1/2 Finale: Argentina - France
21:40
Košarka SP (M) 2019 - 1/2 Finale: Spain - Australia
23:40
Košarka SP (M) 2019 - za 7. mesto: USA - Poland
01:05
Euroleague 2010/11: Siena - Lietuvos Rytas
02:25
Euroleague 2010/11: Khimki - Partizan
04:00
Euroleague 2010/11: Maccabi - Partizan
05:20
Trans World Sport
06:15
Turska košarka - FINALE 2019 (G5): Efes - Fenerbahce
07:40
Turska košarka - FINALE 2019 (G6): Fenerbahce - Efes
09:10
Turska košarka - FINALE 2019 (G7): Efes - Fenerbahce
10:55
Euroleague 2010/11: Olimpija - CSKA
12:30
Euroleague 2010/11: Partizan - Prokom
14:05
Euroleague 2010/11: Siena - Fenerbahce
15:40
Car Fashion
16:05
Racing Files: Sir Stirling Moss
16:35
Euroleague: Baskonia - Real Madrid
18:10
Eurocup Top 16: Galatasaray - Rytas
19:40
Košarka SP (M) 2019 - za 5. mesto: Serbia - Czech R.
21:05
Košarka SP (M) 2019 - za 3. mesto: France - Australia
22:30
Košarka SP (M) 2019 - FINALE: Spain - Argentina
00:35
Euroleague 2010/11: Maccabi - Khimki
02:15
Euroleague 2010/11: Valencia - Olimpija
04:00
Euroleague 2010/11: Caja Laboral - Partizan