Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Théâtre de Geneve Ballet
10:25
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
11:50
InterMezzo
12:30
Valery Gergiev conducts Samson et Dalila by Saint-Säens
14:45
The Tatarstan National Symphony Orchestra : Glinka, Tchaikovsky and Moussorgsky
16:10
InterMezzo
16:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony no 6 by Mahler
18:05
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
20:05
InterMezzo
20:30
Vasily Petrenko conducts the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
21:50
Pierre Hantai plays François Couperin at Fontfroide festival
23:20
InterMezzo
23:30
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
00:30
Chris Cheek - Zinc Bar, New York
01:30
Roberto Negro DADADA with Emile Parisien and Michele Rabbia - Europa Jazz
02:25
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
03:25
Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette... - Jazz Archive
04:00
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
04:55
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
10:50
The Tatarstan Symphony Orchestra plays Scriabin, Prokofiev, Rachmaninov and Tchaikovsky
12:10
InterMezzo
12:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker : Symphony no 6 by Mahler
14:05
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
16:05
InterMezzo
16:30
William Christie conducts Lully's Armide at the Théâtre des Champs-Elysées
19:15
Pierre-Laurent Aimard, Festival Internacional de Música y Danza de Granada
19:35
InterMezzo
20:30
Ou chaque souffle danse dans nos mémoires by Thomas Lebrun
20:40
Lied Ballet by Thomas Lebrun - Maison de la Danse of Lyon
21:50
Thomas Lebrun 'Lied Ballet'
22:20
Avant toutes disparitions - Thomas Lebrun
23:55
Andy Bey at Zinc Bar, New York
00:50
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
01:50
John Scofield Quartet - D'Jazz Nevers
02:50
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
03:50
Esbjörn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
05:30
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Paris Opera Competition 2019: Gala Concert
10:10
The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
11:15
InterMezzo
12:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
14:25
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
16:10
InterMezzo
16:30
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
17:30
Becca Stevens - Nice Jazz Festival
18:30
Jason Moran 'Bandwagon' - Moods
19:30
InterMezzo
20:30
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera & Ballet, Kazan
22:20
InterMezzo
23:30
Steve Lehman trio - Zinc Club, New York
00:30
Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
01:35
Quincy Jones - 1961
02:05
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
03:05
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
04:00
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
05:15
InterMezzo