Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK HD
05:40
Trans World Sport
06:35
Euroleague: Khimki - Fenerbahce
08:05
Euroleague: Efes - Olympiacos
09:35
Italijanska odbojka (Ž): Conegliano - Brescia
10:45
Italijanska odbojka (Ž): Perugia - Bergamo
12:55
Trans World Sport
13:50
SK Mix
14:00
Kineska košarka Playoff - 1/2 Finale (G2): Liaoning - Xinjiang, v živo
16:30
Bilijar SP - Leicester 2019 - 1/2 Finala: Spain - Austria & Holland - Philippines
19:30
Ekstremni svet sporta
20:00
Track & Field
20:25
Profi boks: Birmingham 2019
23:30
Kineska košarka All-Star 2020: Rising Stars + 3-point + Skills
01:40
ATP Uncovered
02:10
Euroleague 2014/15: Maccabi - Crvena zvezda
03:40
Euroleague 2014/15: Crvena zvezda - Galatasaray
05:05
Trans World Sport
06:00
Euroleague: Barcelona - Bayern
07:40
Euroleague: Crvena zvezda - Maccabi
09:25
Italijanska odbojka (Ž) - FINALE Kupa 2019: Novara - Conegliano
11:40
Italijanska odbojka (Ž) - 1/2 Finale Kupa 2020: Busto Arsizio - Monza
13:05
Trans World Sport
14:00
Kineska košarka Playoff - 1/2 Finale (G3): Guangdond - Peking Ducks, v živo
16:25
Bilijar SP - Leicester 2019 - FINALE: Austria - Philippines
18:00
Fudbal U9 - Atacante Horizon Kup: 1/2 Finala + 3. mesto + FINALE, v živo
20:00
Fast Zone
20:25
Profi boks: Quigg - Frampton 2016
00:05
Kineska košarka All-Star Game 2020
01:50
In Cycle
02:15
Euroleague 2014/15: Barcelona - Crvena zvezda
03:35
Euroleague 2014/15: Crvena zvezda - Alba
05:10
Trans World Sport
06:00
Euroleague: Bayern - Valencia
07:35
Euroleague: Fenerbahce - Maccabi
09:20
Italijanska odbojka (Ž) - 1/2 Finale Kupa 2020: Conegliano - Scandicci
10:50
Italijanska odbojka (Ž) - FINALE Kupa 2020: Conegliano - Busto Arsizio
12:25
NFL Playoffs 2020: Green Bay - Seattle
14:30
Holandska liga (predsezona): Feyenoord - Sparta, v živo
16:25
Kineska košarka Playoff - 1/2 Finale (G3): Guangdong - Peking Ducks
18:00
Fudbal U7 - Atacante Horizon Kup: 1/2 Finala + 3. mesto + FINALE, v živo
20:00
Ekstremni svet sporta
20:30
Boks: Zaječar 2017
22:30
Track & Field
23:00
NFL Playoffs 2020: Kansas City - Houston
02:00
Euroleague 2014/15: Crvena zvezda - Zalgiris
03:30
Euroleague 2014/15: Panathinaikos - Crvena zvezda
05:05
Trans World Sport