Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Mojca in medvedek Jaka, Metuljčki
09:40
Miš maš, Kobilice za malico
10:20
Napovedujemo
10:25
Medved išče pestunjo, gledališka predstava Vrtca Velenje
11:00
Ustvarjalne iskrice (228), Vesoljček
11:15
Veliki koncert ob 20-letnici skupine MI2, posnetek 1. dela
12:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
13:05
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Popotniške razglednice, Pireneji
16:30
Pikin studio 2017/7
17:05
Nanovo, Ste pripravljeni na maturo?
17:45
Videostrani, obvestila
18:35
Napovedujemo
18:40
Štirje letni časi z Biseri, posnetek 1. dela koncerta
19:50
Videospot dneva
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Novice tega tedna
20:20
Jutranji pogovori
21:20
Kralj gora in ljudomrzni, gledališka predstava, posnetek iz poletnega gledališča Studenec
23:45
Videospot dneva
23:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
00:15
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Vabimo k ogledu
09:00
Mojca in medvedek Jaka, Kraljeva čajanka
09:40
Miš maš, Spanje in debelost, Otroški parlament
10:20
Ustvarjalne iskrice (235), Cvetoče veje
10:35
Napovedujemo
10:40
2591. VTV magazin regionalni informativni program
11:05
Kultura, informativna oddaja
11:10
O slovenskem ljudskem izročilu, pogovor z Dušico Kunaver
12:10
2. Revija zmagovalcev narodnozabavne glasbe v Vinski Gori 2018, 1. del
13:20
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:10
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
14:35
Videostrani, obvestila
16:00
Napovedujemo
16:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:30
Jaz sem najmočnejši, gledališka predstava Vrtca Velenje
16:55
Nanovo, Fit v poletje
17:35
Ustvarjalne iskrice(233), Sonček obešanka
17:50
Videostrani, obvestila
18:25
Napovedujemo
18:30
Popotniške razglednice, Pireneji
19:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Naj viža: ans. Petra Finka, ans. Udar
21:15
Napovedujemo
21:20
Pop Corn, Vili Resnik, Urška Majdič - Uma
22:20
Jutranji pogovori
23:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Miš maš, Vse o energijah
10:55
Ustvarjalne iskrice (233), Sonček obešanka
11:10
Festival Ptuj 2016, posnetek 1. dela
12:20
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:45
Videostrani, obvestila
15:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:25
Vabimo k ogledu
15:30
Iz oddaje Dobro jutro
16:30
O deklici, ki je sovražila knjige, gledališka predstava Vrtca Velenje
16:55
Ustvarjalne iskrice (163), Etui za sončna očala
17:10
Žogarija (4), Kranj
17:35
Videospot dneva
17:45
Videostrani, obvestila
18:30
Regionalne novice
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:25
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
19:50
Videospot dneva
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Iz oddaje Dobro jutro
21:00
Regionalne novice
21:05
Ribiška družina Celje
22:05
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
22:30
Po Slakovi poti (2015), ponovitev 2. dela koncerta
23:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:55
Videospot dneva
00:00
Videostrani, obvestila