Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
The Three Concertos by Schumann with Isabelle Faust, Alexander Melnikov and Jean-Guihen Queyras
10:35
Music at the Auditorium du Louvre: Richard O'Neill and Peter Azimov
11:25
InterMezzo
12:30
L'Orfeo by Monteverdi at the Saint-Denis Festival
14:20
Leonard Bernstein conducts the Symphony no 1 by Sibelius
15:05
InterMezzo
16:30
Madrigals (Book VII) by Monteverdi - Les Arts Florissants
18:45
Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
19:10
Young People's Concerts: The Sound of an Orchestra
20:05
InterMezzo
20:30
Jun Miyake - The here and after
21:30
'Around Nina' at Jazz a la Villette
22:55
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
00:10
Bill Frisell Trio - Melbourne International Jazz Festival
00:55
Caetano & Gil at Jazz a Vienne
02:15
Catherine Russell - Jazz en Tete
03:05
The Amazing Keystone Orchestra plays the music of Quincy Jones at Jazz a Vienne
03:35
Paris jazz revival with Christian Escoudé - Jazz Archive
04:05
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Snarky Puppy & Metropole Orkest - Jazz sous les pommiers
10:10
Didier Lockwood trio invites Biréli Lagrene - Jazz sous les pommiers
12:00
InterMezzo
12:30
Tugan Sokhiev and the Orchestre du Capitole de Toulouse: Brahms with Elisabeth Leonskaja
14:00
David Zinman conducts the Tonhalle Orchestra : Stravinsky and Antheil
15:35
InterMezzo
16:30
Le Tour du Monde en 80 minutes by Maurice Béjart, Béjart Ballet Lausanne
18:00
Messe pour le Temps Présent by Maurice Béjart - Grand Remix by Hervé Robbe
18:39
Music at the Auditorium du Louvre: Richard O'Neill and Peter Azimov
19:30
InterMezzo
20:30
Steven Isserlis and Dénes Várjon play Beethoven, Schumann, Fauré, Bloch and Kurtag in Budapest
21:50
Teodora Gheorghiu in recital
22:50
InterMezzo
23:30
TRIO JOACHIM KÜHN - DANIEL HUMAIR - BRUNO CHEVILLON « WE RE-REMEMBER J.F. » at LIKE A JAZZ MACHINE
00:30
Tigran & The Yerevan State Chamber Choir 'Luys i Luso' - Jazz sous les pommiers
01:45
Zhenya Strigalev's Never Group - EFG London Jazz Festival
02:30
The Necks - Melbourne International Jazz Festival, Australia
03:20
Pierre de Bethman - Paris Jazz Festival
04:10
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Jonas Kaufmann and Bryn Terfel sing La Damnation de Faust by Berlioz at the Opéra de Paris
10:45
Leonard Bernstein conducts the Symphny no 5 by Shostakovich
11:45
InterMezzo
12:30
Hedda Gabler by Marit Moum Aune, Norwegian national ballet
14:15
A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
15:55
InterMezzo
16:30
Young People's Concerts: Who was Gustav Mahler?
17:25
Leonard Bernstein conducts the Resurrection Symphony by Mahler
18:55
Leonard Bernstein conducts the Lieder eines fahrenden Gesellen by Mahler
19:20
Leonard Bernstein conducts Brahm's Symphony no 3
20:00
InterMezzo
20:30
Valery Gergiev conducts Eugene Onegin by Tchaikovsky
23:30
Paris jazz revival with Christian Escoudé - Jazz Archive
00:00
Henry Spencer & Juncture - EFG London Jazz Festival
00:25
Ari Hoenig Trio - Melbourne International Jazz Festival
01:15
TRIO JOACHIM KÜHN - DANIEL HUMAIR - BRUNO CHEVILLON « WE RE-REMEMBER J.F. » at LIKE A JAZZ MACHINE
02:10
M.Wollny, V. Peirani, E. Parisien, A. Schaerer - EFG London Jazz Festival
03:25
InterMezzo