Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Paris Opera Competition 2019: Gala Concert
10:10
The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
11:15
InterMezzo
12:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
14:25
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
16:10
InterMezzo
16:30
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
17:30
Becca Stevens - Nice Jazz Festival
18:30
Jason Moran 'Bandwagon' - Moods
19:30
InterMezzo
20:30
Jalil by Nazib Zhiganov at the Tatar State Opera & Ballet, Kazan
22:20
InterMezzo
23:30
Steve Lehman trio - Zinc Club, New York
00:30
Didier Lockwood Quartet - Jazz in Marciac
01:35
Quincy Jones - 1961
02:05
The Bad Plus - Skoda Jazz Festival
03:05
Michel Portal Quintet - Europa Jazz
04:00
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
05:15
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Rinaldo by Haendel at the Festival de Peralada
10:10
The Tatarstan National Symphony Orchestra plays Prokofiev, Liszt and Lutoslawski with Denis Matsuev
12:05
InterMezzo
12:30
Falstaff by Verdi at the Teatro Real, Madrid
14:40
Ivry Gitlis & Friends at the Philharmonie de Paris
16:00
InterMezzo
16:30
Fazil Say and the Orchestre de Paris at the Paris Philharmonie - Paris Mezzo Festival
18:25
The 14th July Concert with the Orchestre National de France and François-Xavier Roth
20:05
InterMezzo
20:30
Joe Zawinul solo (1985)
21:30
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
22:30
Hugh Coltman - Montreux Jazz Festival
23:30
Nik Bärtsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
00:30
Brad Mehldau, Three pieces after Bach
01:45
Monty Alexander - La Seine Musicale
02:45
Becca Stevens - Nice Jazz Festival
03:40
The Bad Plus plays 'Science Fiction' by Ornette Coleman - Jazz a la Villette
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Hugh Coltman - Montreux Jazz Festival
09:30
Becca Stevens - Moods
10:30
Joao Bosco - Montreux Jazz Festival
12:00
InterMezzo
12:30
Norma by Bellini at the Royal Opera House
15:05
InterMezzo
16:30
Mata Hari by Ted Brandsen, Dutch National Ballet
18:25
Mata Hari by Ted Brandsen - Making of
18:55
Vasily Petrenko conducts the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
20:10
InterMezzo
20:30
Paris Opera Competition 2019: Gala Concert
22:10
The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
23:30
Antonio Sanchez & Migration - Jazz a Junas
00:30
Esbjörn Svensson Trio - Timisoara Jazz Festival
02:10
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
03:05
Esperanza Spalding: Emily's D + Evolution - Melbourne International Jazz Festival
04:20
Lionel Loueke and the Vampires - Melbourne International Jazz Festival
05:20
InterMezzo