Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
Svetovna liga... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
Svetovna liga... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
12:00
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
16:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:00
Tour de Hongrie... Komentator: Mitja Hozjan.
19:00
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
19:30
Copa America... Komentator: Žiga Ikič.
21:30
IAAF World Challenge... Komentator: Robert Kukovica.
00:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
02:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
03:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
04:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
05:45
Worldies... Komentator: Žiga Ikič.
06:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
10:00
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
12:00
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
15:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
16:00
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.
20:55
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
22:00
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
23:00
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Tour de Hongrie... Komentator: Mitja Hozjan.
06:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
10:00
Svetovna liga... Komentator: Blaž Magdič.
11:00
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
12:00
Svetovna liga... Komentator: Nejc Mravlja.
13:00
IAAF World Challenge... Komentator: Robert Kukovica.
15:45
BMX Race Ljubljana.
16:00
Mont Ventoux Denivele Challenges... Komentator: Luka Potočnik.
16:30
Titan Desert... Komentator: Luka Potočnik.
17:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
19:00
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
20:55
Copa America... Komentator: Gregor Gajšek.
23:00
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
01:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
03:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
05:00
Copa America... Komentator: Primož Podsedenšek.