Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
MIŠ MAŠ
09:40
2663. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:10
Vrtnarski kotiček
10:25
2664. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:55
Kako nas oblikujejo odnosi?, pogovor z Natašo Berdnik
11:55
Koncert Marka Škugorja, posnetek 1. dela
13:00
Jutranji pogovori 1
14:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
14:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
15:00
Videostrani, obvestila
17:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
17:55
Napovedujemo
18:00
Kekec, gledališka predstava Vrtca Velenje
18:25
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture, Trobilni kvartet GŠ Velenje (110)
18:30
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, ans. Petka
21:15
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture, Trobilni kvartet GŠ Velenje (110)
21:20
Jutranji pogovori 2
22:50
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:20
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2664. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:00
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Poti po Himalaji, Gosajkund
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture, Trobilni kvartet GŠ Velenje (111)
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Pogovor v studiu
21:00
Regionalne novice
21:05
NAJ VIŽA, Ans. Petka, Topliška pomlad
22:20
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture, Trobilni kvartet GŠ Velenje (111)
22:25
Videospot dneva
22:30
Iz oddaje Dobro jutro
23:15
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:40
Videostrani, obvestila
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Pogovor v studiu
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:00
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Kmetijski razgledi
18:30
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
18:35
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:00
Videospot dneva
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
2665. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
20:30
Ansambel Spev 2108, Po Slakovi poti, 1. del
22:10
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture
22:15
Videospot dneva
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:30
Videostrani, obvestila