Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

SK 4
06:15
Liga narodov (ž): Tajska - Nemčija
08:00
2. španska liga: Albacete - Granada
09:45
Liga narodov (ž): Bolgarija - Japonska
11:30
NBA Playoffs WEST (4. tekma): Portland - Golden State
13:30
Kitajska liga: Shenzhen FC - Dalian Yifang
15:15
Evroliga Final4 - finale: Anadolu Efes - CSKA
17:15
2. SNL: Drava - Bravo
19:15
Anadolu Efes želi odlično sezono v Evroligi kronati tudi s slavjem v turškem prvenstvu. Banvit, kot osma ekipa po rednem delu, ne bi smel predstavljati prevelike ovire na poti do polfinala.
21:15
ATP 1000 Rim: Vrhunci turnirja
22:15
Ruski pokal - finale: Ural - Lokomotiva Moskva
00:15
Liga narodov (ž): Tajska - Italija
02:00
Liga narodov (ž): Bolgarija - Belgija
03:45
Ukrajinska liga: Mariupol - Oleksandriya
05:30
Liga prvakov (ž) - finale: Novara - Conegliano
07:30
Turška liga: Erzurum - Fenerbahce
09:15
Liga narodov (ž): Nizozemska - Turčija
11:15
NBA Playoffs EAST (4. tekma): Toronto - Milwaukee
13:15
Liga VTB - 1/2 finale (1. tekma): Unics - Khimki
15:00
Ukrajinska liga: Shakhtar - Dinamo Kijev
17:00
Tofas je v rednem delu sezone zbral dve zmagi več od Bešiktaša, v četrtfinalu pa bo odločala vsaka malenkost, saj so razlike med ekipama minimalne.
19:00
SK Miks
19:15
Fenerbahce bo obrambo naslova v državnem prvenstvu v končnici začel proti Turk Telekomu iz Ankare, ki bo poskušal na krilih neobremenjenosti priti do vsaj kakšne zmage.
21:15
NBA Weekly
21:45
Liga prvakov: Magazin
22:15
Španska liga - zadnji krog: Pregled kroga
23:15
Liga narodov (ž): Belgija - Japonska
01:00
Liga narodov (ž): Italija - Nemčija
02:45
Španska liga - zadnji krog: Real Madrid - Betis
04:30
Srbska liga : Crvena zvezda - Napredak
06:30
Liga narodov (ž): Tajska - Poljska
08:15
Turška liga: Trabzonspor - Besiktas
10:00
ATP 250 Lyon: 1/4 finale (2x)
13:30
Liga VTB - 1/2 finale (1. tekma): CSKA - Zenit
15:15
Liga narodov (ž): Kitajska - Dominikanska republika
17:00
Romunska liga - playoff: GAZ Metan - Voluntari
18:45
NBA Playoffs WEST (5. tekma): Golden State - Portland
20:45
EP U17 (m): Finale
22:45
Evroliga F4: Finale
00:45
Evroliga - Next Generation (U18): Finale
02:45
Diamantna liga: Shanghai
04:45
2. SNL: Drava - Bravo