Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Nik Bärtsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
07:00
Oslo Jazz Festival Orchestra
08:00
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
09:00
InterMezzo
09:30
Un ballo in maschera by Verdi at the Liceu, Barcelona
11:50
InterMezzo
13:00
John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
14:35
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
16:10
InterMezzo
17:00
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
18:20
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
19:25
InterMezzo
21:00
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
23:30
InterMezzo
00:00
Chris Cheek at Zinc Bar (New York)
01:00
InterMezzo
02:00
John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
03:35
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
05:10
InterMezzo
06:00
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
08:30
InterMezzo
09:30
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker at the Waldbühne
11:25
Vasily Petrenko and the Oslo Philharmonic: Haydn and Rachmaninov
12:45
InterMezzo
13:00
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Elgar, Ades, Birtwistle, Knussen, Grime
14:55
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Messiaen and Bruckner
16:45
InterMezzo
17:01
Nik Bärtsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
18:00
Oslo Jazz Festival Orchestra
19:00
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
20:00
InterMezzo
21:00
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
22:15
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
00:00
Omar Sosa, Quarteto Afrocubano - Jazz a Junas
01:00
InterMezzo
02:00
Nik Bärtsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
03:00
Tord Gustavsen with Domkoret Choir & Tore Brunborg - Oslo Jazz Festival
04:00
Oslo Jazz Festival Orchestra
05:00
InterMezzo
06:00
Simon Rattle and the Berliner Philharmoniker: Symphony No.6 by Mahler
07:35
Berliner Phiharmoniker and Paavo Järvi in Bayreuth - Wagner, Beethoven
09:30
Callas by Reinhild Hoffmann, Grand Théâtre de Geneve Ballet
11:20
Une autre passion by Pontus Lidberg, Grand Théâtre de Geneve ballet
12:45
InterMezzo
13:00
Antonio Pappano and the London Symphony Orchestra: Sibelius, Bernstein, Nielsen
14:30
Teodor Currentzis conducts Verdi's Requiem in Milano
16:00
InterMezzo
17:00
Anna Bolena by Donizetti at the Opéra Royal de Wallonie-Liege
19:30
InterMezzo
21:00
John Eliot Gardiner and the London Symphony Orchestra: Mendelssohn
22:35
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
00:10
D. Perez, J. Patitucci, B. Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
01:05
InterMezzo
02:00
Borrowed Light by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
03:15
Morphed by Tero Saarinen, Tero Saarinen Company
04:20
Tenebrae at the Chapelle Royale
05:50
InterMezzo