Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
TV Shopping
09:15
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
09:45
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
13:55
Švicarski pokal... Komentator: Žiga Ikič.
16:00
Reli Vipavska dolina.
16:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
18:45
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
19:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
22:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
00:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
02:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Avstralska liga... Komentator: Grega Sever.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
EHF pokal... Komentator: Lojze Grčman.
14:00
EHF pokal... Komentator: Robert Kukovica.
15:30
Reli Vipavska dolina.
15:45
TV Shopping
16:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
17:15
MX2... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
18:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
22:45
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
00:45
Švicarski pokal... Komentator: Žiga Ikič.
02:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
11:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
13:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
13:30
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
17:15
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
17:45
TV Shopping
18:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
19:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
20:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
22:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
23:15
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
01:15
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.