Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:10
2580. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kultura, informativna oddaja
10:35
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:50
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Pop corn, Vili Resnik, Urška Majdič - UMA
17:55
Napovedujemo
18:00
Evropski parlament
18:30
Regionalne novice
18:35
Videospot dneva
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
Župan z vami: Ivan Suhoveršnik, župan Občine Mozirje
21:00
Regionalne novice
21:05
Kajak - kanu, tekma za svetovni pokal v sprintu na Špici v Celju, neposredni prenos
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
Župan z vami: Ivan Suhoveršnik, župan Občine Mozirje
11:05
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:55
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
01:55
Napovedujemo
18:00
Čas za nas, tabornike!
18:25
Videospot dneva
18:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
18:55
Videostrani, obvestila
19:55
Vabimo k ogledu
20:00
2581. VTV magazin, regionalni informativni program
20:20
Kultura, informativna oddaja
20:25
Napovedujemo
20:30
Dotiki gora, Himalaja - Gosajkund
21:00
Iz glasbenega arhiva VTV
22:20
Iz oddaje Dobro jutro
23:20
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:45
Videostrani, obvestila
08:25
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativna oddaja
10:00
Napovedujemo
10:05
2581. VTV magazin, regionalni informativni program
10:30
Kultura, informativna oddaja
10:35
Iz glasbenega arhiva VTV
10:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:15
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
11:40
Videostrani, obvestila
15:30
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
15:55
Dobro jutro, ponovitev
16:55
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Ustvarjalne iskrice (247)
18:15
Žogarija 2018 (3), Nabrežina, Trst
18:45
Regionalne novice
18:50
Videospot dneva
18:55
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:20
Videospot dneva
19:15
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Skrbimo za zdravje
21:00
Regionalne novice
21:05
Pop corn, Čuki
22:05
Iz oddaje Dobro jutro
23:05
LESTVICA ZABAVNIH IN NARODNOZABAVNIH
23:30
Videostrani, obvestila