Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Dani Bavec.
08:40
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Reli Železniki.
11:15
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
12:15
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
13:15
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
14:15
Truck Racing... Komentator: Mitja Hozjan.
14:45
TV Shopping
15:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Nejc Mravlja.
16:50
Red Bull Cliff Diving World Series... Komentator: Luka Potočnik.
17:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
18:15
Kvalifikacije za Ligo prvakov... Komentator: Žiga Ikič.
20:15
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
21:45
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
23:15
TV Shopping
23:30
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
01:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
02:30
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
03:30
Explorers... Komentator: Žiga Ikič.
04:30
Send It... Komentator: Luka Cotič.
05:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
07:20
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
08:15
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
09:15
Prijateljska tekma... Komentator: Nejc Mravlja.
11:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
12:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
13:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
14:00
Explorers... Komentator: Mitja Hozjan.
14:55
Najboljše tekme sezone... Komentator: Gregor Gajšek.
16:45
TV Shopping
17:15
Red Bull Cliff Diving World Series... Komentator: Luka Potočnik.
18:15
Pljusk na velenjski plaži.
18:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
19:20
Reli Železniki.
19:40
Evropsko prvenstvo... Komentator: Gregor Gajšek.
20:45
Explorers... Komentator: Luka Cotič.
21:45
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
23:15
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
00:45
ITU World Triathlon Series... Komentator: Robert Kukovica.
02:15
Truck Racing... Komentator: Mitja Hozjan.
02:45
Državno prvenstvo.
03:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Dani Bavec.
05:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Gregor Žvab.
07:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
10:00
Formula 3, Evropsko prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
11:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
12:00
MXGP... Komentator: Aleš Stadler in Peter Irt.
13:00
ATP Croatia Open Umag... Komentator: Robert Kukovica.
15:00
ATP Croatia Open Umag... Komentator: Robert Kukovica.
16:45
Najboljše tekme sezone... Komentator: Dani Bavec.
18:25
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
19:20
TV Shopping
19:40
Evropsko prvenstvo... Komentator: Uroš Puš.
20:45
TV Shopping
21:00
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
23:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Žiga Ikič.
01:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Najboljše tekme sezone... Komentator: Dani Bavec.