Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Soy Futbol... Komentator: Marko Premrl.
07:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
09:15
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Žiga Ikič.
11:00
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
13:00
TV Shopping
13:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
15:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
17:25
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
17:55
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
19:55
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
22:00
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
23:45
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
01:15
Španska liga... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Champions Cup... Komentator: Luka Potočnik.
05:00
Španska liga... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
EHF Liga prvakinj... Komentator: Mitja Hozjan.
07:15
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
09:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
11:00
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
12:45
TV Shopping
13:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
15:00
NHL... Komentator: Uroš Puš.
16:55
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
19:25
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
23:00
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
00:45
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
01:15
Brazilska liga... Komentator: Uroš Puš.
03:00
Brazilska liga... Komentator: Uroš Puš.
05:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
06:30
Bundesliga... Komentator: Žiga Ikič.
08:00
CHL Liga prvakov... Komentator: Luka Potočnik.
10:00
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
11:45
CHL Liga prvakov... Komentator: Uroš Puš.
13:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
15:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Žiga Ikič.
17:15
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
19:00
TV Shopping
19:30
Kvalifikacije za EHF pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
21:00
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
22:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
00:15
WRC... Komentator: Aljoša Novak.
01:15
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Serie A... Komentator: Gregor Gajšek.
05:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Luka Cotič.