Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

VTV
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
2713. VTV magazin, regionalna informativna oddaja
10:45
Kmetijski razgledi
11:15
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Žogarija 12, Beograd, finale regije 1/2
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Anina Pavić, harfa
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
AKTUALNO
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Čuki, Samantha Maya
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Anina Pavić, harfa
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
AKTUALNO
11:15
Kuhinjica, Izobraževalna oddaja
11:40
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
12:10
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Mojca in medvedek Jaka praznujeta 15 let
18:30
Regionalne novice
18:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maruška in Branko Dobrovoljski, violina in harmonika
18:40
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:05
Videospot dneva
19:10
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
NAJ VIŽA, Vera in Originali, ansambel Biseri
21:15
Regionalne novice
21:20
Pogledi svetniške skupine SD v Svetu MO Velenje
21:35
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Maruška in Branko Dobrovoljski, violina in harmonika
21:40
Videospot dneva
21:45
Iz oddaje Dobro jutro
22:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
22:55
Nočni program
08:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
08:55
Napovedujemo
09:00
DOBRO JUTRO, informativno razvedrilna oddaja
10:15
Pogledi svetniške skupine SD v Svetu MO Velenje
10:30
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
10:55
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
11:20
Videostrani, obvestila
15:30
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
16:00
Dobro jutro, ponovitev
17:15
Videostrani, obvestila
17:55
Napovedujemo
18:00
Miš maš: Poznaš ptice ujede?
18:40
Regionalne novice
18:45
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miha Cokan, Tinkara Nežmah, klavir
18:50
Kuhinjica, izobraževalna oddaja
19:15
Videospot dneva
19:20
Videostrani, obvestila
19:55
Napovedujemo
20:00
Popotniške razglednice: Patagonija, Marjan Knez
21:00
Regionalne novice
21:05
POP CORN, Čuki, Samantha Maya
22:05
Spoznajmo jih … Mladi obrazi kulture: Miha Cokan, Tinkara Nežmah, klavir
22:10
Videospot dneva
22:15
Iz oddaje Dobro jutro
23:00
Lestvica zabavnih in narodnozabavnih
23:25
Nočni program