Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Otroški koncert ljudskih pesmi v OŠ Križe, 1. Del prireditve
08:30
Rdeča kapica, lutkovna predstava
09:00
Kulturna mavrica Jesenic, reportaža
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Otvoritev zimskega vrta in parka za stanov. za demenco v Kranju, reportaža
10:35
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
10:50
Dober pogled, oddaja o lovstvu
13:15
Zvezda ima 5 krakov, reportaža
13:25
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
14:45
Novosti na knjižnem trgu, pogovorna oddaja
15:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
15:40
Slovenska čebelarska dediščina, dokumentarna serija
16:00
Mozaik kulture: predstavitev letega programa PGK, oddaja
16:20
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
17:00
Polka in majolka, zabavno-glasbena oddaja
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:30
Čira čara, otroška oddaja
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Starodobnik TV, oddaja
20:00
Morda niste vedeli: Povojni poboji v Mariji Reki
20:45
Turistična borza v Kranjski Gori, reportaža
21:00
Novosti na avtomobilističnem trg
21:20
Varuhinja človekovih pravic na obisku v MOK, posnetek u, reportaža
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:05
Sledi korakov: Marjan Dolinšek, oddaja
23:00
Pevski večer Vokalne skupine Kokr'čan, 2. del
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Energetska prenova v Domplanu, reportaža
00:30
Videostrani
08:00
Maša in medved, posnetek prireditve
08:45
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:15
Ustvarjalne minute: Naravni čopiči, otroška oddaja
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Skrbimo za zdravje: Urološke težave pri moških, izobraževalna oddaja
11:35
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
12:35
Sledi korakov: Marjan Dolinšek, oddaja
13:20
Med rudarji: Jože Potokar – Cvrčo, oddaja
14:30
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
14:50
Varuhinja človekovih pravic na obisku v MOK, posnetek
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Zvone Šeruga, pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjski informativni kažipot
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:00
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:00
70 let Rdečega križa Kranj na Gradu Kislestein, posnetek
21:40
Gorenjski informativni kažipot
22:00
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
23:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
23:20
Otvoritev zimskega vrta in parka za stanov. za demenco v Kranju, reportaža
23:40
Gorenjski informativni kažipot
00:00
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Tuševa zvezdica 2018, reportaža
09:40
Gorenjski informativni kažipot
10:00
Dobra volja, zabavno-glasbena oddaja
11:25
Dora: Zvone Šeruga, pogovorna oddaja
12:20
Videostrani
14:35
Novosti na avtomobilističnem trgu, reportaža
15:00
Med rudarji: Jože Potokar – Cvrčo, oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno - rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Poletne spominčice
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
Sledi korakov: Marjan Dolinšek, oddaja
21:00
Novice s knjižnih trgov, oddaja
21:15
Otvoritev zimskega vrta in parka za stanov. za demenco v Kranju, reportaža
21:40
Poletne spominčice
22:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
22:30
Kasaške dirke po Sloveniji
23:20
Zvezda ima 5 krakov, reportaža
23:40
Poletne spominčice
00:00
70 let PGD Jože Starič golnik, reportaža
00:20
Po Koroškem po Kranjskem že ajda zori, koncert
01:30
Videostrani