Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real, Madrid
08:20
Pierre-Laurent Aimard - Festival Internacional de Música y Danza de Granada
09:30
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Wagner, Benjamin, Brahms
10:50
Duncan Ward and the Orchestre de Paris: Stravinsky, Schubert, Beethoven
12:10
InterMezzo
13:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Berg and Mahler
14:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Mahler Symphony no. 2
16:05
InterMezzo
17:01
Nitai Hershkovits Solo - Jazz Fest Sarajevo
17:55
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
19:05
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
20:30
InterMezzo
21:00
The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
22:45
Coppelia by Sergey Vkharev - Bolshoi Ballet
00:25
Tigran - Festival International de Jazz de Montreal
01:30
InterMezzo
02:00
Nitai Hershkovits Solo - Jazz Fest Sarajevo
02:55
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
04:20
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
05:30
InterMezzo
06:00
Les Siecles and François-Xavier Roth: Debussy, Franck, Saint-Saëns
07:15
La Damnation de Faust by Berlioz: Les Siecles, François-Xavier Roth - Opéra Royal, Château de Versailles
09:30
Hedda Gabler, Norwegian National Ballet
11:05
A Swan Lake, choreography by Alexander Ekman
13:00
Duncan Ward and the Orchestre de Paris: Stravinsky, Schubert, Beethoven
14:15
The Orchestre National de Lille and Alexandre Bloch: Mozart, Mahler
15:45
InterMezzo
17:00
The Flying Dutchman by Wagner at the Teatro Real, Madrid
19:20
InterMezzo
21:00
Les Siecles and Pablo Heras-Casado: Debussy
22:35
Pierre-Laurent Aimard - Festival Internacional de Música y Danza de Granada
00:15
Shabaka and the Ancestors - Festival International de Jazz de Montreal
02:00
The Golden Age choreography by Yuri Grigorovich
03:45
Coppelia by Sergey Vkharev - Bolshoi Ballet
05:25
InterMezzo
06:00
Street Scene by Kurt Weill at the Teatro Real, Madrid
08:45
InterMezzo
09:30
Prokofiev's Anniversary with Valery Gergiev: Ivan The Terrible and Alexander Nevsky
11:20
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Berg and Mahler
13:00
Il Trovatore by Giuseppe Verdi at the Liceu, Barcelona
15:25
InterMezzo
16:00
Paavo Järvi conduts the Estonian Festival Orchestra: Nielsen, Kancheli, Sibelius
17:40
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: the 50th anniversary concert
19:30
Lucas Debargue at the Vienna Konzerthaus: Chopin, Bach, Beethoven
21:30
InterMezzo
22:00
Nitai Hershkovits Solo - Jazz Fest Sarajevo
23:00
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
00:15
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
01:50
InterMezzo
02:00
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Berg and Mahler
03:35
Daniel Harding and the Orchestre de Paris: Mahler Symphony no. 2
05:05
InterMezzo