Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
07:05
InterMezzo
08:30
Der Freischütz by Weber at la Scala, Milan
10:45
InterMezzo
12:30
Orchestre Philharmonique de Liege and Gergely Madaras: Boesmans, Ravel
14:10
Tempo Madaras
15:05
InterMezzo
16:30
Philippe Herreweghe conducts Bach at the Concertgebouw Brugge
18:50
Nevermind plays Telemann
19:45
InterMezzo
20:30
INTERMEZZO
22:05
Svetlana Zakharova, The Divine
23:15
InterMezzo
23:30
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
00:25
Kyle Eastwood - Jazz in Marciac
01:30
Con Brio - Jazz a Vienne
02:55
China Moses - Alfa Jazz Fest
04:00
Chucho Valdés Quartet - Alfa Jazz Fest
05:40
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
06:50
InterMezzo
08:30
Christian Arming and the Orchestre Philharmonique Royal de Liege: Strauss, Walton, Rachmaninov
10:10
Orchestre Philharmonique Royal de Liege and Christian Arming: Bartók, Orff
11:45
InterMezzo
12:30
Lionel Meunier and Vox Luminis: Haendel
14:30
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
16:10
InterMezzo
16:30
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
18:10
Gary Bartz invites Kirk Lightsey Trio - Jazz a Foix
19:10
InterMezzo
20:30
Mozart's Mitridate at the Théâtre des Champs-Elysées
23:30
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
00:30
China Moses - Alfa Jazz Fest
01:35
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
02:35
Amaury Faye Trio - Jazz a Vienne
03:10
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
04:30
Dave Holland trio feat. Chris Potter & Obed Calvaire - LOTOS Zadymka Festival
05:25
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
06:55
InterMezzo
08:30
Falla, Albéniz - Rocío Márquez, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
09:50
Humperdinck, Gliere, Mendelssohn, Tchaikovsky - Emmanuel Ceysson, Orchestre Philharmonique Royal de Liege, Christian Arming
11:15
InterMezzo
12:30
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra : Sibelius, Salonen
13:55
Modigliani Quartet plays Mozart, Shostakovich and Schumann
15:20
InterMezzo
16:30
Julia Fischer, Lionel Bringuier and the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Tchaikovsky, Beethoven
18:00
Orchestre Philharmonique de Liege and Gergely Madaras: Boesmans, Ravel
19:00
Tempo Madaras
19:50
InterMezzo
20:30
Jazz legends - Trio Earl Hines, Roland Haynes & Wallace Bishop
21:15
Jazz legends - Trio Jimmy Mc Griff, Earl Hines & his all stars
21:55
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
22:55
InterMezzo
23:30
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
00:30
Brian Browne Trio - Upstairs, Montreal
01:35
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
03:05
Kamasi Washington - Jazz sous les Pommiers
04:45
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
05:45
China Moses - Alfa Jazz Fest