Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
08:00
Sapramiška, otroška predstava
08:30
Tralalaja: Spoznajmo Eskime, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5131. informativna oddaja
10:00
Skrbimo za zdravje: O kronični črevesni bolezni, izobraževalna oddaja
11:30
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
12:30
Željko Dedić, duhovni terapevt, pogovorna oddaja
13:00
Kmetijski razgledi, kmetijska oddaja
13:35
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
15:50
Starodobnik TV, oddaja
16:50
Dora: Uroš Urbas pogovorna oddaja
17:50
Polka in Majolka, zabavo-glasbena oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5832. informativna oddaja
19:00
Sledi korakov: dr. Jože Dežman, pogovorna oddaja
20:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
20:30
Gostilna pr'Francet, zabavno-glasbena oddaja
21:30
Didaktična donacija akademskega slikarja Klavdija Tutte
21:40
Gorenjska poročila, 5833. informativna oddaja
22:00
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
23:20
29. Medobčinski otroški parlament, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5834. informativna oddaja
00:00
Alpska hokejska liga, posnetek tekme
01:05
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5835. informativna oddaja
10:00
Teden medgeneracijskega učenja, reportaža
11:00
Dora: Bronja Žakelj, pogovorna oddaja
12:00
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
12:20
Videostrani
14:35
Razmere v ZD Kranj se umirjajo, oddaja
15:00
Iz sveta tišine: oddaja o življenju gluhih in naglušnih: Anonimni alkoholiki, izobraževalna oddaja
15:50
Slovenija je del evropske zgodbe, oddaja
16:10
Živimo zdravo? Živeti zdravo! Športno- rekreativna oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Žogarija Alpe – Jadran – Donava, oddaja
18:40
Gorenjska poročila, 5836. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
EU in slovensko gospodarstvo, oddaja
20:40
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Jesenice, oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5836. informativna oddaja
22:00
Spodbujamo prijateljstvo, oddaja
22:20
26. Specialna olimpijada Gorenjske, reportaža
22:50
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
23:20
Razvojna okrogla miza na Jesenicah, posnetek
23:40
Gorenjska poročila, 5836. informativna oddaja
00:00
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Voda, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5836. informativna oddaja
10:00
26. Specialna olimpijada Gorenjske, reportaža
10:30
Sledi korakov: Drugi kavarniški večer, pogovorna oddaja
11:45
Morda niste vedeli: OF in sokoli, oddaja
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Kasaške dirke po Sloveniji, Ljubljana, novoletna dirka
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5837. informativna oddaja
19:00
Donacija Mohorjeve družbe OŠ Antona Janše, reportaža
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: O kronični črevesni bolezni, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5837. informativna oddaja
22:00
Teden medgeneracijskega učenja, reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5837. informativna oddaja
00:00
45. Prvomajsko srečanje na Joštu, reportaža
01:20
Videostrani