Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
09:10
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.
11:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Grega Sever.
12:30
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Slovenska liga... Komentator: Gregor Žvab.
14:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
15:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
16:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
17:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
18:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
19:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
20:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
21:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
23:15
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
02:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
02:45
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
03:15
Slovenska liga... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Cotič.
07:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
08:55
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Gregor Gajšek.
11:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
Worldies... Komentator: Gregor Žvab.
12:45
Afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
14:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
15:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
16:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
17:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
18:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
20:15
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Gregor Žvab.
00:15
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Aljoša Novak.
01:15
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Aljoša Novak.
02:15
Shell Helix Rally Estonia... Komentator: Aljoša Novak.
03:15
Slovenska liga... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
06:55
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Primož Podsedenšek.
09:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Uroš Puš.
11:00
Svetovno prvenstvo... Komentator: Robert Kukovica.
12:30
Xtreme Collxtion... Komentator: Marko Premrl.
13:00
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
14:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
15:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
16:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
17:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Gregor Žvab.
18:45
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
19:45
MXGP... Komentator: Gregor Žvab.
20:15
MLB... Komentator: Luka Potočnik.
23:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Mitja Hozjan.
00:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Blaž Magdič.
01:15
Svetovno prvenstvo... Komentator: Nejc Mravlja.
02:15
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
02:45
Nogometne zgodbe... Komentator: Marko Premrl.
03:15
Liga Nova KBM... Komentator: Gregor Žvab.
05:00
IIHF SP elitne divizije 2019... Komentator: Luka Potočnik.