Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV1
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
10:30
NHL... Komentator: Uroš Puš.
12:30
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
14:30
TV Shopping
15:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
17:00
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
18:25
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
20:30
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
20:40
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
22:45
Španski kraljevi pokal... Komentator: Žiga Ikič.
00:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
02:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Cotič.
04:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
05:00
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
06:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
08:45
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
10:30
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
12:30
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
14:15
TV Shopping
14:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
15:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
18:55
Slovenska liga... Komentator: Robert Kukovica.
21:00
FIBA Basketball... Komentator: Gregor Žvab.
21:30
Futsal magazin... Komentator: Marko Premrl.
22:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Luka Cotič.
00:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Gregor Gajšek.
02:00
Španski kraljevi pokal... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
06:45
Serie A... Komentator: Marko Lazar.
08:45
Kvalifikacije za afriški pokal narodov... Komentator: Luka Potočnik.
10:45
Avstralska liga... Komentator: Luka Cotič.
12:45
EHF Liga prvakov... Komentator: Mitja Hozjan.
14:15
TV Shopping
14:45
Prijateljska tekma... Komentator: Luka Cotič.
16:45
Presidential Cycling Tour of Turkey... Komentator: Gregor Žvab.
17:40
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
18:10
Serie A... Komentator: Žiga Ikič.
18:40
EHF Liga prvakinj... Komentator: Gregor Gajšek.
20:40
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
Hrvaška liga... Komentator: Luka Potočnik.
00:45
Worldies... Komentator: Robert Kukovica.
01:05
NHL... Komentator: Uroš Puš.
03:30
SEHA Liga... Komentator: Primož Podsedenšek.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.