Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

GTV
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5895. informativna oddaja
10:00
Zaključni nastop plesno glasbenih animacij
11:00
Dora: Petra Gernier, pogovorna oddaja
12:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
12:20
Videostrani
14:00
Teden vseživljenjskega učenja, 2. del
15:00
Žogarija 2019, oddaja
15:50
Otvoritev nove ferate Jerm'n, reportaža
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Zajtrk pri Jerneji: Denis Avdić
18:00
Predstavitev nove Guinnessove knjige rekordov, reportaža
18:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
19:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
19:30
Monitor TV, oddaja o računalništvu
20:00
30 let. skupine Orlek
20:40
Občinska slovesnost v Kranjski Gori, posnetek prireditve
21:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
22:00
Spominska slovesnost na Vodiški planini
22:35
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
00:00
Poletna liga 2019 HK Olimpija - Slovenija
01:00
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ekonagajivček: Ta čudovita zemlja, otroška oddaja
09:40
Gorenjska poročila, 5896. informativna oddaja
10:00
Žogarija 2019, oddaja
10:30
Sledi korakov: Lojze Peterle
11:45
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
12:00
Videostrani
14:55
Monitor TV, oddaja
15:30
Top music, glasbena oddaja
16:35
Kuhinjica, kuharska oddaja
17:00
Starodobnik TV
18:40
Gorenjska poročila, 5897. informativna oddaja
19:00
Kasaške dirke po Sloveniji, posnetek
19:35
Dober pogled, oddaja o lovstvu
20:00
Skrbimo za zdravje: Nalezljive bolezni, izobraževalna oddaja
21:00
Ujemi sanje, zabavno-glasbena oddaja
21:40
Gorenjska poročila, 5897. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Ivan Omahen
22:40
Hvala ti Argentina, glasbena reportaža
23:40
Gorenjska poročila, 5897. informativna oddaja
00:00
Hokej - Žrebanje za pokal Slovenije 2019
01:20
Videostrani
09:00
Kuhinjica, kuharska oddaja
09:20
Ustvarjalne minute: Želva, otroška oddaja
09:30
Utrinki: Otroški pevski zbor Cicido
09:40
Gorenjska poročila, 5897. informativna oddaja
10:00
Festival Sobivanja 2019
10:20
6. Teden ljubiteljske kulture
11:00
Novosti na knjižnem trgu
11:30
Slavnostna prireditev ob prazniku občine Radovljica, oddaja
12:00
Videostrani
14:50
Vsi smo Kranjska Gora: Jurij Jeršin
15:05
Kasaške dirke po Sloveniji, reportaža
16:00
Okarina festival 2019, oddaja
16:20
Gostilna pr'Francet, zabavnoglasbena oddaja
17:20
Monitor TV, oddaja o računalništvu
18:00
Dober pogled, oddaja o lovstvu
18:40
Gorenjska poročila, 5898. informativna oddaja
19:00
Žogarija 2019, oddaja
19:20
Top music, zabavnoglasbena oddaja
20:00
Dora: Petra Gernier, pogovorna oddaja
21:00
Juriš na Vršič 2019, reportaža
21:20
Spominska slovesnost na Vodiški planini
21:40
Gorenjska poročila, 5898. informativna oddaja
22:00
Med rudarji: Ivan Omahen
22:40
Razstava in predstavitev knjige Slovenski izgnanci
23:40
Gorenjska poročila, 5898. informativna oddaja
00:00
Romska glasba Gyass Banda, 1. del koncerta
01:35
Videostrani