Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Daniel Barenboim conducts Tannhäuser by Wagner at the Staatsoper Berlin
11:45
InterMezzo
12:30
Gergiev conducts the Munich Phiharmonic: Bruckner Symphony 4 & Schubert Symphony 8
14:10
Penderecki conducts Penderecki and Krejčí at the Prague Festival
15:45
InterMezzo
16:30
Macbeth by Verdi at the Royal Opera House
19:05
InterMezzo
20:30
Tribute to Hans Van Manen, Dutch National Ballet, Festival de Danse de Montpellier
21:45
Angelin Preljocaj, New York pieces by A. Preljocaj, Montpellier Danse
22:55
Love Chapter 2 by Sharon Eyal and Gai Behar, Festival de Montpellier danse
23:50
Chucho Valdes 'Tribute to Irakéré' - Jazz a Vienne
01:20
Christian Escoudé, Le Gitan
02:25
Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
03:30
Jaga Jazzist - Montreal Jazz Festival
04:30
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
05:30
Ed Motta at the New Morning
06:25
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev conducts Berlioz's Symphonie fantastique with the London Symphony Orchestra
10:10
Nelson Goerner and Paul Meyer at Luna Classics Festival
11:30
InterMezzo
12:30
The Coronation Mass by Mozart in Versailles
13:00
Valery Gergiev and the Marinsky Orchestre: Symphonies 6 & 7 by Prokofiev
15:00
InterMezzo
16:30
Christian Escoudé, Le Gitan
17:30
Shai Maestro 'The Stone Skipper'
18:30
Meschell Ndegeocello - Banlieues Bleues
19:30
InterMezzo
20:30
Benvenuto Cellini by Berlioz at De Nationale Opera Amsterdam
23:30
Golden Gate Quartet - Jazz a Vienne
01:00
Oliver Lake Organ Quartet - WINTER JAZZ FEST
01:55
Hal Singer Quintet 1970 - Jazz Archive
02:45
Richard Galliano and Sylvain Luc - Tribute to Edith Piaf - Montreal Jazz Festival
03:45
Melanie de Biasio - Montreal Jazz Festival
04:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Valery Gergiev conducts Shostakovich: Symphonies Nos.8 & 12
10:25
Michael Tilson-Thomas and the London Symphony Orchestra with Yuja Wang: Matthews, Gershwin, Shostakovich
12:10
InterMezzo
12:30
Don Giovanni by Mozart at La Fenice
15:30
InterMezzo
16:30
Final Concert of Winter International Arts Festival de Sochi
19:50
InterMezzo
20:30
New Orleans, Street Jazz & Dirty Rap
21:20
Paolo Fresu / Omar Sosa / Trilok Gurtu - Jazz in Marciac
22:15
Tinissima quartet - Banlieues Bleues
23:15
InterMezzo
23:30
John Scofield Quartet at D'Jazz Nevers
00:30
John Raymond's 'Roots' Trio with Gilad Hekselman & Rudy Royston - WINTER JAZZ FEST
01:30
Roy Hargrove 5tet + special guest Yasiin Bey - Jazz a Vienne
03:05
Shai Maestro 'The Stone Skipper'
04:05
Christian Escoudé, Le Gitan
05:10
InterMezzo