Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Šport TV3
06:45
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
09:15
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
11:15
Belgijska liga... Komentator: Gregor Gajšek.
13:15
NHL... Komentator: Uroš Puš.
15:15
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.
17:15
TV Shopping
17:40
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
17:55
Nemški pokal... Komentator: Mitja Hozjan.
19:45
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
20:40
Angleški ligaški pokal... Komentator: Nejc Mravlja.
22:45
FIFA Football Show... Komentator: Marko Premrl.
23:15
SEHA Liga... Komentator: Luka Potočnik.
00:45
Sanjsko moštvo... Komentator: Marko Premrl.
01:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Robert Kukovica.
03:00
Češka liga... Komentator: Žiga Ikič.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
11:15
FIBA Liga prvakov... Komentator: Gregor Žvab.
13:00
Worldies... Komentator: Mitja Hozjan.
13:15
Angleški ligaški pokal... Komentator: Nejc Mravlja.
15:15
NCAA... Komentator: Luka Potočnik.
16:55
TV Shopping
17:25
FIBA Basketball... Komentator: Mitja Hozjan.
17:55
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
19:55
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
22:00
Španska liga... Komentator: Mitja Hozjan.
22:15
Serie A... Komentator: Luka Cotič.
23:15
Škotska liga... Komentator: Nejc Mravlja.
01:15
Belgijska liga... Komentator: Luka Cotič.
03:00
Champions Cup... Komentator: Mitja Hozjan.
05:00
Eurocup... Komentator: Gregor Gajšek.
06:45
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
09:00
Svetovno prvenstvo v kratkih bazenih... Komentator: Luka Potočnik.
12:00
Nemški pokal... Komentator: Mitja Hozjan.
13:30
Angleški ligaški pokal... Komentator: Luka Cotič.
15:15
Eurocup... Komentator: Gregor Žvab.
17:00
Francoski ligaški pokal... Komentator: Nejc Mravlja.
19:00
TV Shopping
19:30
NHL... Komentator: Primož Podsedenšek.
21:30
Angleški ligaški pokal... Komentator: Žiga Ikič.
23:30
Eurocup... Komentator: Robert Kukovica.
01:15
Španska liga... Komentator: Gregor Žvab.
03:00
Turška liga, ženske... Komentator: Robert Kukovica.
05:00
Ligue 1... Komentator: Nejc Mravlja.