Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Hayat TV
06:00
VOA, informativni program, r.
06:30
Kids flix, program za djecu, ep191 r.
06:45
Majstori okusa, kulinarski show, r.
07:15
Majstori okusa, kulinarski show, r.
07:47
Kids flix, program za djecu, ep192
08:00
Snaha, serijski program, ep199 r.
08:45
Snaha, serijski program, ep200 r.
09:30
Snaha, serijski program, ep201 r.
10:15
Snaha, serijski program, ep202 r.
11:00
ZMBT, muzički show, r.
13:35
Baštine, ep307
14:00
Poluvrijeme, sportski program r.
14:45
Upitnik, informativni program r.
15:30
VOA Connect, strani dokumentarni program, ep31
16:00
Izgubi da bi dobio, revijalni program r.
16:45
Izgubi da bi dobio, revijalni program r.
17:30
Liga bez briga, sportski program
18:05
Majstori okusa by Dolcella, kolažni program
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
Muzički program
20:00
Izgubi da bi dobio, revijalni program
20:45
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program
21:30
Ertugrul, serijski program, ep94
22:15
Direktno sa Gretom Van Susteren, strani program, ep32
22:45
Vikend ekskluziv, zabavni program r.
23:10
Slučajevi X, informativni program r.
00:00
Alli s vama
00:30
VOA Connect, strani dokumentarni program, ep31 r.
01:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:35
Liga bez briga, sportski program r.
02:20
Izgubi da bi dobio, revijalni program r.
03:05
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program r.
03:50
Direktno sa Gretom Van Susteren, strani program, ep32 r.
04:15
Muzički program
06:15
Baštine, ep307 r.
06:45
Majstori okusa, kulinarski show, r.
07:15
Majstori okusa, kulinarski show, r.
07:45
Ertugrul, serijski program, ep94 r.
08:30
Beskrajna ljubav, serijski program, ep146 r.
09:15
Beskrajna ljubav, serijski program, ep147 r.
10:00
Beskrajna ljubav, serijski program, ep148 r.
10:45
Beskrajna ljubav, serijski program, ep149 r.
11:30
Perspektiva, kolažni program ep193
12:00
U tuđoj avliji s Osmanom Džihom, zabavni program r.
12:40
Majstori okusa by Dolcella, kulinarski show, r.
13:25
Vikend ekskluziv, zabavni program r.
13:45
Muzički program
14:00
Liga bez briga, sportski program r.
14:40
Story, zabavni program, r.
15:20
Just for laughs, ep60
15:45
Super recept, kulinarski show
17:00
Ispuni mi želju, kolažni program r.
17:50
WoW Hayat production show, zabavno-muzički program r.
18:35
ZMBT Nominacije, zabavni program
19:00
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program
19:45
Labeffective
19:50
Muzički program
20:00
Izgubi da bi dobio, revijalni program
20:45
Recreativno, zabavno-muzički program
21:33
Ertugrul, serijski program, ep95
22:15
Crno-bijeli svijet, informativni program
22:40
Direktno sa Gretom Van Susteren, strani program, ep32 r.
23:05
TV Liberty, ep191 r.
23:30
Just for laughs, ep60 r.
23:55
Super recept, kulinarski show r.
01:10
Vijesti u 7, Vrijeme, Sport, informativni program r.
01:45
Izgubi da bi dobio, revijalni program r.
02:30
ZMBT Nominacije, zabavni program r.
02:45
Recreativno, zabavno-muzički program r.
03:30
Muzički program
05:45
Crno-bijeli svijet, informativni program r.