Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Rodelinda by Haendel at the Opéra de Lille
11:20
Portrait of the Helsinki Festival
12:20
InterMezzo
12:30
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Maschalia Festival: Purcell, Clarke
13:35
Draghi: Il terremoto, by Vincent Dumestre - Misteria Paschalia
14:55
Jean-Christophe Spinosi, Ensemble Matheus, Emilie Rose Bry
16:00
InterMezzo
16:30
William Christie conducts Atys by Lully at the Opéra Comique
19:45
InterMezzo
20:30
Romeo and Juliet by Prokofiev at the Ural Opera Ballet, Ekaterinburg
23:10
InterMezzo
23:30
L. Subramaniam at Philharmonie de Paris - Raga Night
00:40
Chick Corea, piano solo (1983)
01:25
Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
02:50
Avishai Cohen trio - Jazz a la Villette
04:05
Get the blessing - Like a jazz machine Festival
05:00
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Ian Bostridge, John Butt and the Dunedin Consort at the Misteria Paschalia Festival: Haendel
09:35
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Strauss and Berlioz
11:45
InterMezzo
12:30
Samson by Haendel at the Misteria Paschalia Festival in Krakow
15:45
InterMezzo
16:30
Chick Corea, piano solo (1983)
17:15
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
18:05
Khahil El Zabar ritual trio with Dwight Trible - Banlieues Bleues
19:05
InterMezzo
20:30
William Christie conducts Hercules by Handel at the Paris Opera
23:40
Archie Shepp, Melvin Van Peebles & The Heliocentrics - Jazz a La Villette festival
00:55
Nik Bärtsch's Ronin - Oslo Jazz Festival
01:50
John Coltrane - Comblain La Tour Jazz Festival 1966
02:30
Bojan Z & Julien Lourau - Jazz sous les pommiers
03:20
Hiromi - Festival International de Jazz de Montréal
04:20
Monty Alexander & The Harlem Kingston Express - Philharmonie de Paris
05:40
InterMezzo
06:00
InterMezzo
08:30
Paris Opera Competition 2019: Gala Concert
10:30
The songs of possibilities: International Operatic Encounters in Paris
11:35
InterMezzo
12:30
Orfeo by Luigi Rossi conducted by Raphaël Pichon
15:30
InterMezzo
16:30
Jordi Savall in Fontfroide: Royal Fantaisies during The Wars of the three Kingdoms
17:50
Michel Dalberto and the Novus Quartet: Franck
19:15
InterMezzo
20:30
Keith Jarrett, Charles Lloyd, Jack Dejohnette... - Jazz Archive
21:05
Charles Lloyd & Jason Moran - Jazz sous les pommiers
22:30
Chris Cheek at Zinc Bar (New York)
23:30
James Carter Organ trio 'Giant Steps' - Jazz a la Villette
00:35
Rosario Giuliani Quartet - Skoda Jazz Festival
01:55
Danilo Perez, John Patitucci, Brian Blade Trio, Children of the light - Jazz a Junas
02:50
Yom 'Back to the Klezmer' - Banlieues Bleues
03:45
Chick Corea, piano solo (1983)
04:30
InterMezzo