Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
08:47
Chasing History.
09:17
Special January.
10:48
Spain 2008-2012.
11:19
Johan Cruyff.
11:46
Special January.
12:32
[1] R. Nadal (Esp) v D. Thiem (Aut) [7].
14:33
N. Dechy (Fra) / A. Mauresmo (Fra) v K. Clijsters (Bel) / N. Tauziat (Fra).
15:59
France 1998-2000.
16:32
Michael Laudrup.
17:04
Special April.
18:01
All Access.
18:30
Halle-Ingooigem.
20:54
Novice, pon.
21:01
J. Higgins (Sco) v M. Williams (Wal).
22:34
Spyder Han Gang Champs - Seoul (Kor).
23:31
Novice, pon.
23:38
Italy v France rivalry.
00:10
Special Summer.
00:32
Special April.
01:14
Spain 2008-2012.
01:41
Johan Cruyff.
02:07
England v Germany rivalry.
04:30
Women's Final.
07:45
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:45
Plezanje: Han Gang Championship, pon.
09:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:15
Nogomet: King S Road, pon.
10:30
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:30
World Endurance Championships.
16:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
16:30
Nogomet
16:45
Nogomet
17:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
18:00
OI: Dežele legend, pon.
18:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
19:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:00
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
22:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
23:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
23:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
00:10
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:15
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
01:45
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:15
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
03:00
World Endurance Championships.
07:30
Women's Final.
08:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
09:00
Nogomet: King S Road, pon.
09:15
Nogomet: King S Road, pon.
09:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
10:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
16:00
Nogomet
16:15
Nogomet
16:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
17:00
OI: Dežele legend, pon.
17:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
18:00
OI: Hiša Slavnih Top 10 Gymnast, pon.
20:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:30
Sabljanje: EP Novi Sad, RS, pon.
23:30
Plezanje: Han Gang Championship, pon.
00:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: King S Road, pon.
01:30
Nogomet: King S Road, pon.
01:45
Nogomet: King S Road, pon.
02:00
Nogomet: Nogometni velikani, pon.
02:30
Nogomet: Nogometni velikani, pon.