Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2
05:34
Prat-Bonrepaux / Les Monts d'Olmes - 198,4 km.
06:53
WTA Nottingham - 1/2 final.
08:06
Prat-Bonrepaux / Les Monts d'Olmes - 198,4 km.
09:00
WTA Nottingham - 1/2 final.
10:36
Prat-Bonrepaux / Les Monts d'Olmes - 198,4 km.
11:30
[1] A. Barty (Aus) v N.Osaka (Jpn) [3].
12:28
Ljubljana / Kamnik - 155,2 km.
13:32
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
15:05
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
20:39
Novice, pon.
20:45
Trebnje / Novo Mesto - 21,5 km (ITT).
21:44
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
22:59
Mirepoix / Cazouls-les-Beziers - 192,7 km.
23:53
Novice, pon.
00:00
[1] A. Barty (Aus) v J. Konta (Gbr) [4].
05:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
08:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
09:45
Nogomet: King S Road, pon.
10:00
Nogomet: King S Road, pon.
10:15
Nogomet: King S Road, pon.
10:30
Nogomet: Največji, pon.
11:00
Nogomet: Največji, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
13:30
World Endurance Championships.
15:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
16:00
Nogomet: Največji, pon.
16:30
Nogomet: Največji, pon.
17:00
World Endurance Championships.
19:55
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:30
World Endurance Championships.
22:30
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
23:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
23:40
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
23:45
Nogomet
00:15
Zimski športi
00:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
01:15
Nogomet: Največji, pon.
01:45
Nogomet: Največji, pon.
02:15
Nogomet: King S Road, pon.
02:30
Nogomet: King S Road, pon.
02:45
Nogomet: King S Road, pon.
03:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.
05:00
World Endurance Championships.
09:00
Nogomet: King S Road, pon.
09:15
Nogomet: King S Road, pon.
09:30
Nogomet: King S Road, pon.
09:45
Nogomet: Največji, pon.
10:30
Nogomet: Največji, pon.
11:00
Nogomet: Največji, pon.
11:30
Zimski športi
12:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:30
World Endurance Championships.
13:30
Nogomet
17:00
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
17:30
Zimski športi
19:30
Top 10 selection of Eurosport's WATTS round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
20:00
Zimski športi: Lovimo zgodovino, pon.
20:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
20:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
21:00
OI: Legende živijo naprej, pon.
21:30
OI: Dežele legend, pon.
22:00
OI: Anatomija, pon.
22:30
Nogomet: Največji, pon.
23:15
Nogomet
23:40
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
23:45
Nogomet
00:15
World Endurance Championships.
01:15
Nogomet: Največji, pon.
01:45
Kolesarstvo: BE Cup , BE, pon.
04:00
Skakanje s pečin: World Series , US, pon.