Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:05
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
07:25
InterMezzo
09:00
Allegria by Kader Attou - Théâtre national de Chaillot
10:10
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
11:45
InterMezzo
12:30
I'm a Creative Animal: A Portrait of Barbara Hannigan
13:25
René Jacobs conducts Mozart's Requiem at the Philharmonie de Paris
14:55
Laurence Equilbey, Insula Orchestra : Beethoven, Farrenc
16:17
InterMezzo
16:30
Mozart's La Clemenza di Tito at the Grand Théâtre de Geneve
19:10
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
20:25
InterMezzo
20:30
Rymden - Tourcoing Jazz festival
21:30
Esbjorn Svensson Trio - Jazz a Juan
22:30
InterMezzo
23:30
François-Xavier Roth and the London Symphony Orchestra: Wagner, Lalo, Debussy, Massenet
01:05
Damn'co - Jazz sous les pommiers
02:20
Taksim Trio - Jazz Fest Sarajevo
03:45
Marc Ducret Solo et Samuel Blaser Trio - Jazz Fest Sarajevo
04:45
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
05:45
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
06:45
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
07:40
InterMezzo
09:00
The Pastoral by Thierry Malandain - Théâtre National de Chaillot
10:20
Marin Alsop, Khatia Buniatishvili and the Orchestre de Paris : Beethoven, Shostakovich
12:00
InterMezzo
12:30
She composes like a man: The Main Stage
13:00
She composes like a man: The Salon
13:30
She composes like a man : The Genius
14:05
She composes like a man : The legacy
14:40
Swedish Radio Symphony Orchestra, Cathrine Winnes : Bacewicz, C. Schumann, F.Mendelssohn, L. Boulanger, E. Smyth, S.Lund, Saariaho, Munktell
15:55
InterMezzo
16:30
Madama Butterfly by Puccini at the Royal Opera House
18:59
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Birtwistle, Holst, Turnage, Britten
20:25
InterMezzo
20:30
Berlioz : La Damnation de Faust by Les Siecles and François-Xavier Roth
22:40
InterMezzo
23:30
Misteria Paschalia: Sacred works by Antonio Nola
00:30
Bugge Wesseltoft's New Conception Of Jazz - Jazz Fest Sarajevo
01:40
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
02:40
Eric Truffaz Quartet - Jazz in Marciac
03:40
Hugh Coltman - Jazz in Marciac
04:45
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
05:45
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
06:50
InterMezzo
09:00
Le Poeme Harmonique and Vincent Dumestre at the Misteria Paschalia Festival: Purcell, Clarke
10:10
The Pastoral by Thierry Malandain - Théâtre National de Chaillot
11:30
Misteria Paschalia: Sacred works by Antonio Nola
12:30
Lady Macbeth of Mtsensk by Shostakovich at the Opéra de Paris
15:30
InterMezzo
16:00
Chris Potter Trio featuring James Francies & Eric Harland - Jazz a Porquerolles
16:55
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
17:55
Paul Lay Trio - Deep Rivers
18:55
Valery Gergiev and the Munich Philharmonic: Prokofiev, Strauss and Tchaikovsky
20:25
InterMezzo
20:30
The Rake's Progress by Stravinsky at the Glyndebourne Festival
22:52
InterMezzo
23:30
Simon Rattle and the London Symphony Orchestra: Knussen, Turnage, Elgar, Vaughan Williams
00:45
Rymden - Tourcoing Jazz festival
01:45
Princess, S.Olivia, S. Abbuehl & E. Perraud - Jazz a Porquerolles
02:45
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
03:45
Esbjörn Svensson Trio at Nalen, Stockholm
05:20
Damn'co - Jazz sous les pommiers