Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

HTV 5
06:31
Vijesti na njemačkom jeziku
06:38
Lijepom našom: Benkovac, 1. dio
07:54
turizam.hrt
08:18
Mi vidimo ljude, dokumentarni film
08:44
Tu i tamo: Drugi naraštaj Hrvata u Perthu
08:52
Riječ i život: Između riječi i djela
09:22
Na kraju tjedna višejezično: Vincek trsek zbudi, emisija pučke i predajne kulture (engleska verzija) (R)
09:56
Vinjeta: Opatija (R)
10:02
Vijesti na španjolskom jeziku
10:09
Dnevnik 2
10:44
Tema dana
10:57
Vinjeta: Rakalj (R)
10:59
Stipe u gostima (7), humoristična serija (3/20) (R)
11:30
Manjinski mozaik: Živjet se mora
11:45
Biblija
11:55
Vijesti na engleskom jeziku
12:02
Oliver Dragojević i Simfonijski orkestar HRT-a, 1. dio (2004.)
12:53
Ta divna splitska noć, hrvatski film (12) (2004.) (R)
14:31
Vijesti na njemačkom jeziku
14:38
Lijepom našom: Benkovac, 1. dio
15:54
turizam.hrt
16:18
Mi vidimo ljude, dokumentarni film
16:44
Tu i tamo: Drugi naraštaj Hrvata u Perthu
16:52
Riječ i život: Između riječi i djela
17:22
Na kraju tjedna višejezično: Vincek trsek zbudi, emisija pučke i predajne kulture (engleska verzija) (R)
17:56
Vinjeta: Opatija (R)
18:02
Vijesti na španjolskom jeziku
18:09
Dnevnik 2
18:44
Tema dana
18:57
Vinjeta: Rakalj (R)
18:59
Stipe u gostima (7), humoristična serija (3/20) (R)
19:30
Manjinski mozaik: Živjet se mora
19:45
Biblija
19:55
Vijesti na engleskom jeziku
20:02
Oliver Dragojević i Simfonijski orkestar HRT-a, 1. dio (2004.)
20:53
Ta divna splitska noć, hrvatski film (12) (2004.) (R)
22:31
Vijesti na njemačkom jeziku
22:38
Lijepom našom: Benkovac, 1. dio
23:54
turizam.hrt
00:18
Mi vidimo ljude, dokumentarni film
00:44
Tu i tamo: Drugi naraštaj Hrvata u Perthu
00:52
Riječ i život: Između riječi i djela
01:22
Na kraju tjedna višejezično: Vincek trsek zbudi, emisija pučke i predajne kulture (engleska verzija) (R)
01:56
Vinjeta: Opatija (R)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (4/20)
03:30
Vinjeta (R)
03:34
Vijesti na engleskom jeziku
03:41
Plodovi zemlje
04:31
Ta divna splitska noć, hrvatski film (R)
06:09
Pula: More
06:39
Mir i dobro
07:04
Vijesti na njemačkom jeziku
07:11
Baština u objektivu: Parenzana
07:16
Nedjeljom u dva
08:11
Evergreen (6/9)
09:58
Vinjeta (R)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (4/20)
11:30
Vinjeta (R)
11:34
Vijesti na engleskom jeziku
11:41
Plodovi zemlje
12:31
Ta divna splitska noć, hrvatski film (R)
14:09
Pula: More
14:39
Mir i dobro
15:04
Vijesti na njemačkom jeziku
15:11
Baština u objektivu: Parenzana
15:16
Nedjeljom u dva
16:11
Evergreen (6/9)
17:58
Vinjeta (R)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (4/20)
19:30
Vinjeta (R)
19:34
Vijesti na engleskom jeziku
19:41
Plodovi zemlje
20:31
Ta divna splitska noć, hrvatski film (R)
22:09
Pula: More
22:39
Mir i dobro
23:04
Vijesti na njemačkom jeziku
23:11
Baština u objektivu: Parenzana
23:16
Nedjeljom u dva
00:11
Evergreen (6/9)
01:58
Vinjeta (R)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (5/20)
03:31
Stani u Lici: Sjeverni Velebit, dokumentarna serija (2/9)
03:57
Informativka: Kućni red
04:01
Vijesti na engleskom jeziku
04:08
Kod nas doma
04:53
Otvoreno (R)
05:40
Ko te šiša (2), humoristična serija (11/20)
06:09
Šokol i šokolari ninski, emisija pučke i predajne kulture
06:39
Vijesti na njemačkom jeziku
06:46
Baština u objektivu: Imotski
06:51
Na rubu znanosti (R)
07:41
Treća dob (R)
08:06
Lijepom našom: (R)
09:19
Kultura s nogu
09:49
Istina ili mit: Ugradnjom bypassa ili stenta srce će postati zdravo
09:53
Vinjeta (R)
10:03
Vijesti na španjolskom jeziku
10:10
Dnevnik 2
10:48
Tema dana
11:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (5/20)
11:31
Stani u Lici: Sjeverni Velebit, dokumentarna serija (2/9)
11:57
Informativka: J.D.O.O. i D.O.O.
12:02
Vijesti na engleskom jeziku
12:10
Kod nas doma
12:55
Otvoreno
13:40
Ko te šiša (2), humoristična serija (11/20)
14:09
Šokol i šokolari ninski, emisija pučke i predajne kulture
14:39
Vijesti na njemačkom jeziku
14:46
Baština u objektivu: Imotski
14:51
Na rubu znanosti (R)
15:41
Treća dob (R)
16:06
Lijepom našom: (R)
17:19
Kultura s nogu
17:49
Istina ili mit: Ugradnjom bypassa ili stenta srce će postati zdravo
17:53
Vinjeta (R)
18:03
Vijesti na španjolskom jeziku
18:10
Dnevnik 2
18:48
Tema dana
19:00
Stipe u gostima (7), humoristična serija (5/20)
19:31
Stani u Lici: Sjeverni Velebit, dokumentarna serija (2/9)
19:57
Informativka: J.D.O.O. i D.O.O.
20:02
Vijesti na engleskom jeziku
20:10
Kod nas doma
20:55
Otvoreno
21:40
Ko te šiša (2), humoristična serija (11/20)
22:09
Šokol i šokolari ninski, emisija pučke i predajne kulture
22:39
Vijesti na njemačkom jeziku
22:46
Baština u objektivu: Imotski
22:51
Na rubu znanosti (R)
23:41
Treća dob (R)
00:06
Lijepom našom: (R)
01:19
Kultura s nogu
01:49
Istina ili mit: Ugradnjom bypassa ili stenta srce će postati zdravo
01:53
Vinjeta (R)
02:03
Vijesti na španjolskom jeziku
02:10
Dnevnik 2
02:48
Tema dana
03:00
Maslenica, dokumentarni film (1. dio)
03:45
Stipe u gostima (7), humoristična serija (6/20)
04:16
Vijesti na engleskom jeziku
04:23
Kod nas doma
05:09
Otvoreno