Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Eurosport 2 HD
06:24
Best of 2018.
08:24
Special September.
10:32
Greatest Cyclists.
13:00
R. O'Sullivan (Eng) v B. Hawkins (Eng).
16:48
Greatest Cyclists.
17:34
UCI Europe Tour - Coppa Sabatini.
19:53
Special September.
20:22
Novice, pon.
20:30
World Series - Mostar (Bih).
21:29
UCI Europe Tour - Coppa Sabatini.
23:55
Novice, pon.
00:07
World Series - Mostar (Bih).
01:05
Table Tennis in China.
01:35
UCI Europe Tour - Coppa Sabatini.
03:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
04:00
Skakanje s pečin: World Series , Bosnia & Herzegovina, pon.
05:00
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
06:00
Kolesarstvo: , IT, pon.
09:30
Kolesarstvo: , IT, pon.
10:30
Skakanje s pečin: World Series , Bosnia & Herzegovina, pon.
11:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
12:00
Jumping events.
16:00
Skakanje s pečin: World Series , Bosnia & Herzegovina, pon.
17:00
OI: Dežele legend, pon.
17:30
OI: Dežele legend, pon.
20:00
Nogomet: Bundesliga Preview, prvič
20:30
Day 4: VFB Stuttgart (Germany) - Fortuna Dusseldorf (Germany).
22:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
22:30
Finalmixed Doubles.
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:30
OI: Legende živijo naprej, pon.
01:00
Skakanje s pečin: World Series , Bosnia & Herzegovina, pon.
02:00
Finalmixed Doubles.
04:30
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
05:00
Skakanje s pečin: World Series , Bosnia & Herzegovina, pon.
06:00
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
08:30
Skakanje s pečin: World Series , Bosnia & Herzegovina, pon.
09:30
Jumping events.
11:30
Skakanje s pečin: World Series , Bosnia & Herzegovina, pon.
12:30
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
13:30
Jumping events.
14:30
Day 4: VFB Stuttgart (Germany) - Fortuna Dusseldorf (Germany).
15:30
Day 4: Hoffenheim (Germany) - Borussia Dortmund (Germany).
17:30
Day 4: Hertha Berlin (Germany) - Monchengladbach (Germany).
18:30
Day 4: Schalke 04 (Germany) - Bayern Munich (Germany).
21:45
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
21:50
Kolesarstvo: , BE, pon.
22:45
Men's Quarter-finals.
23:25
Novice: Eurosport 2 Novice, pon.
00:00
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
02:00
Kolesarstvo: , BE, pon.
02:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
03:00
OI: Hiša Slavnih Greatest Cyclists, pon.
04:45
Weekly round-up of the bizarre, funny and kooky goings-on in the world of sports.
05:00
Kolesarstvo: , BE, pon.