Slovenske TV

Podnaslovljene TV

Lokalne TV

EX YU TV

Angleške TV

Nemške TV

Italijanske TV

Ostale TV

Mezzo liveHD
06:00
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
09:00
InterMezzo
09:30
Gautier Capuçon and Frank Braley play Beethoven at the Philharmonie de Paris
11:00
Casals Quartet plays Schubert, Shostakovich and Beethoven
12:10
InterMezzo
13:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
15:00
InterMezzo
17:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
18:20
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Salonen
19:45
InterMezzo
21:00
Roy Hargrove quintet - Jazz en Tete
22:00
E.J. STrickland Quintet - Jazz en Tete
23:00
Donald Brown all stars - Jazz en Tete
00:00
China Moses - Alfa Jazz Fest
01:00
InterMezzo
02:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
03:20
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
05:00
InterMezzo
06:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
07:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
09:00
InterMezzo
09:30
Yaron Herman Trio - Jazz a Vienne
10:30
Emile Parisien, Vincent Peirani - 'File under Zawinul' - Jazz a Vienne
11:30
Guillaume Perret - Jazz a Vienne
12:45
InterMezzo
13:00
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
16:00
InterMezzo
17:00
Borodin Quartet, Yuri Bashmet and Florent Héau play Mozart, Shostakovich and Brahms
18:35
Jordi Savall and Le Concert des Nations: Tribute to the Earth
20:35
InterMezzo
21:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
22:15
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Salonen
00:00
Panorama circus feat. Logan Richardson & Médéric Collignon - Jazz a Porquerolles
01:00
InterMezzo
02:00
Tosca by Puccini at the Festival d'Aix-en-Provence
04:00
InterMezzo
06:00
Christian Zacharias and the Orchestre National de Lille: Schumann
07:15
Esa-Pekka Salonen conducts the Tonhalle Orchestra: Sibelius, Salonen
08:40
InterMezzo
09:30
Il Trionfo del Tempo e del Disinganno by Haendel at the Festival d'Aix-en-Provence
11:45
InterMezzo
13:00
Brothers Karamazov by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
14:30
Eugene Onegin by Boris Eifman, Eifman Ballet of St. Petersburg
16:00
InterMezzo
17:00
Lucas Debargue at La Grange de Meslay: Scarlatti, Mozart, Ravel, Liszt
18:20
Yann Pascal Tortelier and the Orchestre National de Lyon: Messiaen, Ravel, Boieldieu, Debussy
20:00
InterMezzo
21:00
Norma by Vicenzo Bellini at the Gran Teatre del Liceu
00:00
An Evening with Avishai Cohen - Alfa Jazz Fest
01:30
InterMezzo
02:00
The Grands Motets by du Mont with the Ensemble Correspondance
03:15
Martha Argerich & Friends at the Philharmonie de Paris: Debussy, Shostakovich, Bartók
05:10
InterMezzo